Naše čtenářka s nickem Maryene má galantního manžela. To je jedna z informací, které se mimo jiné dočtete v jejím příspěvku na dnešní téma. A také to, jestli má ráda déšť, zda nosí holinky a čím novým si udělala radost.

Hezký den.  Dnes začnu odpovídat na otázky tak trochu od konce. Ochlazení jsem uvítala. Možná je to ode mě vůči ostatním sobecké, ale právě, když mi na zahrádce rozkvetl první koniklec a celá zahrada se rozzářila žlutými květy zlatého deště, právě tehdy jsem si balila tašku do nemocnice. Dnes už jsem doma, ale kdyby mi z okna dapadaly na postel hřejivé sluneční paprsky, bylo by mi líto, že musím být někde zavřená.

Déšť mi nevadí, mám ho ráda, zvláště takový letní osvěžující deštík. Bouřky doslova miluju. Pokud to není zrovna živelná pohroma, nevadí mi žádný déšť. Je to jeden z důvodů, proč nenosím deštník. Ten druhý je prozaičtější, neudržela bych ho ani v jedné ruce, mám problémy po úrazech zápěstí. A tak skoro všechno moje oblečení má kapuci a sportovnější vzhled.

Když se potřebuji obléknout jinak a deštník je nevyhnutelný, nese mi ho manžel.
Gumové holínky nemám. Ale móda se opět vrací, měla jsem je v době svého dospívání, tehdy v době šedé totality se na čas rozzářily ulice barevnými holínkami mladých dívek.

Letos jsem si ještě na sebe nic jarního nekoupila, ale pro sebe ano. Krásnou červenou kabelku. Možná, než se dostanu do ulic, přijdou už i tropická vedra, jak už to v našich krajích někdy koncem jara bývá. Nyní na jeho začátku si vystačím s pyžamem a županem, můj jediný módní doplněk jsou berle.

Můj příběh s deštěm? Ano, jednou jsem byla opravdu velmi nepřipravená a počasí mě hodně zaskočilo. Když jsme se vydali s manželem na dovolenou na Mallorku, na ostrov, který je známý stálým počasím a nedostatkem srážek, ostrov, který zaručeně nabízí 300 slunečných dnů v roce. Nám ale propršel celý týden, takové průtrže tam prý nikdy nezažili a bylo i velmi chladno. A já si odvezla pro sebe netradiční suvenýr, právě tady jsem si koupila na výletě deštník. Na podobné téma jsem už kdysi na ženu-in psala a je tam i moje příhoda s koupí deštníku na Mallorce.: //zena-in.cz/clanek/dest-mi-nevadi-a-mam-ho-celkem-rada

Kdybych si letos na jaře něco mohla koupit, bylo by to něco veselého, barevného. Jako jaro. Když jsem začala psát na dnešní téma, za okny byla chumelenice.Teď už je obloha modrá a jaro opět vítězí. Skoro aprílové počasí, ale to už k jaru patří. Takže je nejspíš dobré na to myslet i když odcházíme z domu.

Přeji všem krásné slunečné jaro.

Maryene

Milá Maryene, děkuji za pěkný příspěvek a přeji brzké odhození berlí

Text nebyl redakčně upraven

Jak se oblékáte v těchto dnech, milé ženy-in?

  • „Oprášily“ jste zimní věci, nebo jste je už uložily k zimnímu spánku a raději si vezmete víc jarních vrstev?
  • Už jste si koupila něco jarního na sebe? Pochlubte se.
  • Jak se oblékáte do deště? Nosíte nepromokavé bundy, nebo raději deštníky? Kolik jich máte?
  • Už jste si koupila gumové holínky? S čím je nosíte?
  • Umíte v oblékání improvizovat, nebo vás počasí vždycky zaskočí? Máte nějakou příhodu s deštěm?
  • Co máte dnes na sobě?
  • Napište nám, jak prožíváte náhlé jarní ochlazení. Jste z toho otrávená, nebo vás ta změna těší?

Pod heslem jarní oblékání pište na adresu redakce@zena-in.cz

Já se budu těšit na vaše příspěvky a mám pro vás připraven tento úžasný balíček, který obsahuje:

  • potravinový doplňek pro krásná a zdravá prsa Decolen v hodnotě 600 Kč
  • 2x antiperspirant Rexona,
  • a lesk na rty Logona jako malý bonus.

v

Reklama