Dubaj je turistický cíl jako žádný jiný a rozhodně byste ji neměli vynechat. Využijte služeb společnosti flydubai a podívejte se do Dubaje, destinace zítřka.

Pokud hledáte výjimečný kulinářský zážitek, pak vězte, že Dubaj je tím pravým místem pro ochutnání té nejlepší mezinárodní kuchyně. Kuchaři s michelinskou hvězdou z celého světa otevírají své restaurace v oblíbených čtvrtích Dubaje jako DIFC a Dubai Marina nebo v nově vybudovaných čtvrtích Festival City, City Walk Dubai nebo Dubai Design District.
5bd1ce052dda8obrazek.png
Milovníci pláží mají při pobytu v Dubaji spoustu možností, protože si mohou vybrat některou z trvale oblíbených pláží, například JBR nebo Kite Beach, nebo navštívit nová místa, třeba La Mer, kde mohou návštěvníci pláže pojíst, užít si nákupy i jiné druhy zábavy, včetně nejnovější přístavby dubajského akvaparku Laguna

Místa bohatá svou historií, například Old Dubai, Al Fahidi Fort a Dubajské muzeum, doplňuje stále rostoucí počet moderních atrakcí jako Dubajská opera, rozhledna Dubai Frame nebo Muzeum iluzí. V posledních letech navíc došlo k obrovskému rozvoji dubajské umělecké scény, přičemž mezi největší celosvětové mezinárodní výstavy umění patří umělecký veletrh Art Dubai. Dubaj se tak stává centrem umělců v této oblasti. Al Serkal Avenue ve čtvrti Al Quoz je tak nejen místem setkávání místních a regionálních umělců, ale také turistickým centrem, které stojí za to navštívit.

Ve zkratce řečeno, Dubaj má vše. V jeden den můžete vyrazit do písečných dun na pouštní safari nebo se svými dětmi navštívit různé tematické zábavní parky pro všechny věkové skupiny. Pokud si chcete užít nakupování, navštivte Dubai Mall, největší nákupní centrum, nebo nejvyšší budovu světa Burj Khalifa.
5bd1ce35bb426obrazek.pngDíky každodenním letům z Prahy do Dubaje se společností flydubai a bohaté škále možností má Dubaj co nabídnout opravdu každému. A tak budete z Dubaje odjíždět s tím, že se tam chcete vrátit a důkladněji ji prozkoumat.

Reklama