přiznává naše čtenářka s nickem Maryene a přidává příhodu s deštníkem, kterou psala už loni a k tomu krásnou píseň od Marie Rottrové- Déšť. Tak pěkné počtení a poslouchání

...Pokud to není liják, který mě promočí až na kůži. Takový jarní nebo letní deštík je moc příjemný. Holínky jsem vlastnila kdysi v dětství, pěkné barevné, ale příliš jsem si je neoblíbila, protože se mi v nich potila noha. Proto jsem si žádné ani nepořídila, přestože se vrací znovu do módy.

Pláštěnku jsem musela nosit jako dítě a absolutně jsem ji nesnášela, takže ji také ani dnes nevlastním. Mám jednu nepromokavou bundu, ve které jsem nedávno promokla až na kost, takže když prší, beru si jinou, kterou jsem si  původně pořídila jako sportovní do extrémních podmínek. Vypadám v ní sice jako horolezec, ale vím, že nezmoknu. Deštník nenosím, ani nemohu, neudržím ho v ruce, ale doufám, že až mi konečně odoperují zápěstí (mimo jiné, na operaci se čeká asi rok a už stojím ve frontě), budu ho nosit.

Svoji příhodu s deštníkem už jsem napsala na ženu in loni, tady je: //zena-in.cz/clanek/maryene-zbyl-na-me-cerveny-destnik-s-mouchami.

Pro krásný den ať už v slunci nebo v dešti

posílám krásnou písničku Déšť od Marie Rottrové:

http://www.youtube.com/watch?v=9EE1i-EBgcA
 
Maryene

Milá Maryene, ta písnička je jednou z nejkrásnějších, které Maruška nazpívala. Díky za připomenutí

Text nebyl redakčně upraven

Reklama