Jak vypadá váš dům či byt? Jste milovníkem čistých jednoduchých moderních linií, nebo dáváte přednost tradičnějšímu interiéru, nebo vás oslovují starší věci s duší? Ať máte svůj domov zařízený jakkoliv, může jej ničit nadměrná vzdušná vlhkost. Designový pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI Micro vám pomůže vyhrát boj s nadměrnou vlhkostí a navíc se stane příjemným designovým prvkem každého interiéru.

CeresitVzdušná vlhkost je nedílnou součástí našich životů a stává se nebezpečnou ve chvíli, kdy se začne nadměrně zvyšovat právě v našich obydlích. Její přítomnost můžeme odhalit orosenými okny, typickým zatuchlým zápachem, nebo nevzhledným projevem ve formě plísně na zdech a v různých zákoutích.

Boj s vlhkostí nemusí být předem prohraný, stačí pár účinných zbraní.

CeresitVlhkost můžeme v prvé řadě eliminovat pravidelným větráním tak, že otevřeme okno dokořán a necháme několik minut proudit vzduch. Bohužel ne vždy dokážeme snížit vlhkost v bytě dostatečně. Některé menší místnosti se hůře větrají, ale i tam je možné účinně zasáhnout a říct vlhkosti stop!

V těchto případech je vynikajícím řešením Ceresit STOP VLHKOSTI Micro, který je vhodný nejen do menších prostor. Ceresit STOP VLHKOSTI Micro je maximálně funkční a také stylový. Díky své menší velikosti, bílé barvě a modernímu stylu se hodí do jakéhokoliv interiéru.

CeresitCelý systém funguje na základě Ceresit tablety, která se vloží do přístroje a téměř ihned začne nasávat vlhkost. Díky speciálním krystalům ji mění na tekutinu, která se pak shromažďuje ve spodní části nádobky a je možné ji kdykoliv vylít.  Použití je tedy velice snadné.  Tím vaše práce končí a můžete se kochat nejen svým novým doplňkem, ale i domovem bez nadměrné vlhkosti.

www.stop-vlhkosti.cz

Ceresit

Reklama