Stěny vašeho bytu, kanceláře, garáže a mnoha dalších prostor už nebudou jen nudnou barevnou plochou. Nemusíte být nijak výjimečně zruční, stačí si vybrat z velké nabídky motivů designových samolepek, díky kterým oživíte každé prostory během pouhých pár minut.

Motivy

Designové samolepky se staly v poslední dobou oblíbeným doplňkem interiérů, a dle toho roste i nabídka motivů, ze kterých si můžete vybrat.

Nabídka je obrovská. Ve vašem bytě se mohou objevit nejrůznější zvířata, která na vás vykouknou za sedačkou, na dveřích nebo vám budou poletovat nad hlavou. V obýváku vám vyrostou gerbery nebo vlčí mák, na chodbě se může objevit vzrostlý strom. Dětský pokoj se promění v pohádku, v garáži vám bude parkovat luxusní automobil.

Vybere si opravdu každý, ať už má duši romantika, umělce, závodníka, adrenalinového sportovce či snílka.

kytka1 kytka2

kytka3 pavouk ny kuchyni kockypiranha ponorka

srdce strom

skejtak na stůl

Samolepky lze použít nejen na zeď, ale i na dveře, skleněné povrchy, kuchyňské linky, záchody apod. Důležité je přečíst si instrukce od výrobce, jak přesně při nalepování postupovat, není to ale nic složitého. Základem je kvalitní podklad, který musí být zcela hladký.

WC na vypínač

Nejednou k použití

Většina designových samolepek je použitelná opětovně, pokud ji chceme přemístit jinam.

detské1 detske2

detske4 detske3

Ceny samolepek se pohybují od stovek až po tisíce korun. Největší výběr je v internetových obchodech.

Další motivy samolepek najdete tady…

Jaké se líbí vám? Vybrali byste si? Nebo už doma nějakou z designových samolepek máte? Přemýšlíte, která by se vám domů hodila?

Reklama