taska6.jpgTašky na kočárek, které užijeme nejen v období mateřství

Dvě zcela nové varianty představí šmrncovní taško/batůžek ve dvou barevných provedeních, trendy univerzální tašku ve čtyřech barvách a dvě kabelky mají nové barvy. Tašky jsou velmi kvalitní, propracované a díky krásnému vzhledu je lze využít i jako klasické módní dámské kabelky. Novinkou je také šikovný svačinový set se třemi dózičkami s decentními dětskými motivy na obalech. Všechny produkty je možné si prohlédnout na www.lassig-fashion.cz.

Novinka # 1
Sportovně elegantní taška/batůžek na kočárek LÄSSIG Casual All–a–round Bag
Luxusní tašku, kterou lze nosit také jako batoh, ocení všechny maminky, kterým záleží nejen na praktičnosti, ale také na vzhledu. Velká prostorná hlavní kapsa pojme řadu nezbytností a díky své členitosti dá všem „pokladům“, které potřebujeme pro naše nejmenší, řád. V tašce najdeme také přebalovací podložku, izolovaný, odnímatelný držák na láhev, voděodolnou přihrádku na vlhké věci, či odnímatelné oddělení na dětské lahvičky. Taška se připevní na kočárek pomocí háčků, a díky praktickému kroužku na klíče a kapsičce na mobil už nebudeme nikdy tyto dvě důležité položky hledat. Tašku můžeme nosit také jako batůžek, ramenní popruhy jsou schované, takže je jen na nás, pro kterou variantu se rozhodneme. V nabídce jsou dvě barevná provedení černá a šedá a taška má rozměry 35 cm x 17 cm x 32 cm.
Orientační prodejní cena je 2.450 Kč
taska1.jpg
Více na www.lassig-fashion.cz


Novinka # 2
DO MĚSTA I NA KOČÁREK, TO JE taška LÄSSIG MARV URBAN BAG
Velmi lehká, sportovně-elegantní taška na kočárek zaujme svým svěžím vzhledem, čtyřmi krásnými barevnými provedeními i praktickým členěním. Vnitřní prostorná kapsa je doslova lemována praktickými úložnými prostory zevnitř i zvenku tašky. Omyvatelná přebalovací podložka je perfektní na výlety, termo obal na láhev může být součástí tašky, dá se však i vyndat. Voděodolná přihrádka na vlhké věci pomůže zabránit navlhčení celého obsahu tašky. Kapsa na dětské lahvičky zaručí jejich správnou polohu a na kočárek tašku připevníme velmi jednoduše – pomocí háčků. Díky výškově nastavitelnému ramennímu pásu můžeme tašku nosit jak přes rameno, tak i na tzv. pošťáka. V nabídce jsou čtyři barvy – černá, šedá, a dvoje proužky světlé a tmavší. Rozměry jsou 40 cm x 16 cm x 32 cm.
Orientační prodejní cena je 1.520 Kč
taska2.jpg
Více na www.lassig-fashion.cz

Novinka # 3
TRIO NA SVAČINKU JAKO STVOŘENÉ – LÄSSIG SNACK BOX
Sadu tří svačinových boxů v kvalitním provedení s decentními dětskými motivy si zamilují dospělí i děti. Krabičky se vejdou jedna do druhé, je možné umývat je v myčce a víčka kvalitně přiléhají, nemusíme se tedy bát, že se obsah objeví mimo dózičky. Boxíky oceníme na výletech s dětmi, na svačinky do školy, díky jemnému designu si je od dětí můžeme klidně sem tam i půjčit.
Orientační prodejní cena je 270 Kč
taska3.jpg
Více na www.lassig-fashion.cz

Nová barva # 1
Šmrncovní, ekologická a velmi odolná přebalovací taška lässig green label NECKLINE denim black
U této exklusivní tašky byste opravdu ani náhodou nehádali, že je ke kočárku. Nadčasový design, za který získala taška řadu ocenění, například i prestižní Red Dot Award a praktičnost, ale nejsou to jediné, co nás na ni baví. Tato krasavice v novém barevném provedení má totiž certifikát Cyclepet, což znamená, že obsahuje mimo jiné také recyklované PET lahve. Tento ekologický benefit ještě podtrhuje vysoká odolnost materiálu, zajišťující dlouholeté používání tašky na kočárku a později standardně, jako dámské kabelky. Prostorná hlavní kapsa je obklíčena kapsičkami uvnitř i mimo tašku. Omyvatelná přebalovací podložka, či termo obal na lahev, voděodolná přihrádka na vlhké věci, kapsička na dětské ubrousky, kroužek na klíče, či kapsička na mobil, to jsou další důvody, proč si tuto tašku zamilujete. Na kočárek ji připevníme snadno pomocí háčků a její rozměry jsou 43 cm x 14 cm x 43 cm.
Orientační prodejní cena je 3.130 Kč
taska4.jpg
Více na www.lassig-fashion.cz
 
Nová barva # 2
HRAVÁ KABELKA Z PET LAHVÍ - TO JE PŘEBALOVACÍ taška lässig green label mix ´n match bag denim black
Taška, kterou užijeme jak ke kočárku, tak i následně jako klasickou dámskou kabelku. Kromě atraktivního vzhledu a samozřejmě také praktičnosti, se tato taška pyšní certifikátem Repet, což znamená, že je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Dobrý pocit z ekologické šetrnosti, ale také úspory velkého množství energie podtrhuje rovněž vysoká odolnost materiálu. Tašku můžeme užívat i mnoho let po tom, co naše děti odrostou kočárkům. Prostě jako sportovně elegantní kabelku, kterou můžeme nosit v ruce, přes rameno, či tzv. na pošťáka. Prostorná hlavní kapsa má kolem sebe řadu šikovných přihrádek jak uvnitř, tak i mimo tašku. Omyvatelná přebalovací podložka, či termo obal na lahev, voděodolná přihrádka na vlhké věci, kroužek na klíče, či kapsička na mobil, to jsou další výhody této ekologické tašky, která se letos nově představuje v elegantní černé barvě s popruhem s etno vzorem. Na kočárek ji připevníme snadno pomocí háčků a její rozměry jsou 48,5 cm x 19 cm x 38 cm.
Orientační prodejní cena je 3.130 Kč
taska5.jpg
Více na www.lassig-fashion.cz
taska7.jpg

Uložit

Reklama