Při tvorbě podoby zubních kartáčků SPOKAR X kladl designér Petr Novague velký důraz na jejich tvar. „Design kartáčku je postaven na ergonomii, tělo je tvarované tak, aby nešlo kartáček držet jinak než ve správné poloze. Úhel hlavy kartáčku zase zajišťuje dokonalý přístup k zadním zubům,“ říká designér Petr Novague.

Hlava kartáčku SPOKAR X je velmi hustě osazena vysoce kvalitními jemnými vlákny se zaoblenými konci. Tato vlákna účinně odstraňují zubní plak a jsou šetrná k dásním. „Počet vláken a jejich jemnost je pro zubní kartáčky klíčová vlastnost. Designový kartáček SPOKAR X má pouze měkká vlákna,“ dodává Novague.

„Kartáčky SPOKAR X nabízíme ve třech variantách – soft, supersoft a ultrasoft, který je osazen více než 5500 vlákny. Naše prémiové kartáčky úspěšně pronikají i na světové trhy,“ říká produktový manažer společnosti SPOKAR David Fučík.

Kartáčky SPOKAR X jsou pozitivně hodnoceny i odborníky z oblasti stomatologie. Svým uživatelům nabízejí prvotřídní design a kvalitu za rozumnou cenu.

5d9b407408ebfobrazek.png
Foto: Zubní kartáčky SPOKAR X (zdroj Spokar)

Reklama