Spotřebiče z dílny toho skvělého umělce jsou všeobecně uznávané díky unikátním designovým prvkům v kombinaci s praktičností a rozmanitostí. Kreativní francouzský designér byl vždy známý tím, že posouval hranice designu, aby vytvořil něco, co je nadčasově estetické a jednoduché. Vždy tak budete svůj čas v kuchyni trávit v dobré společnosti s dobrým vkusem.

Řada obsahuje stolní mixér, ruční mixér, mixér, rychlovarnou konvici, kuchyňskou váhu a toustovač, vše dostupné v černé nebo bílé barvě, s kovovými akcenty a ergonomickým designem pro snadnější manipulaci.

Toustovač T800ORA B/W s podsvícenými tlačítky pro lepší přehled a snadným ovládáním. Nejen že si můžete vybrat ze 6 úrovní ohřevu, ale navíc můžete zvolit i funkci rozmrazování. Toast bude krásně propečen po obou stranách a po ukončení se automaticky vysune. Bílý indikátor vás upozorní, že je přístroj v provozu. Studené stěny zabrání tomu, že byste se mohli spálit.
Cena: 1 399 Kč


Rychlovarná konvice K15ORA B/W s objemem 1,5 l a otočnou základnou se stane krásným doplňkem kuchyně, který budete vystavovat na obdiv.  Samozřejmostí je automatické vypnutí po dosažení bodu varu, indikátor provozu a ochrana proti přehřátí.
Cena: 1 299 Kč


Ruční mixér HB600ORA B/W skvěle padne do ruky. S výkonem motoru 600 W a tlačítkem turbo pro okamžité zvýšení výkonu si poradí se všemi surovinami a výsledkem bude jemná struktura připravovaných pokrmů. Oceníte jeho tichý chod a se 4bodovým ostřím dosáhnete optimálních výsledků.
Cena: 799 Kč

Stolní mixér B800ORA B/W zvládne každou těžkou práci. S pohonem motoru 800 W a 3 rychlostmi nemá problém si poradit i s ledem na lahodné domácí zmrzliny. Jednoduše ho i vyčistíte. Výhodou je i odolná nádoba opatřená odměrkou pro přesné dávkování. Pro extra bezpečnost je zabudovaná ochrana proti přehřátí.
Cena: 1 599 Kč


Mixér M400ORA B/W
disponuje ergonomicky řešenou rukojetí pro pohodlné uchopení a inteligentním ovládáním pro přepínání 5 rychlostí míchání. Nástavce jsou vyrobené z odolné nerezové oceli. Pro ještě efektivnější použití naleznete v balení i další metly pro mixovaní a šlehání.
Cena: 1 199 Kč

Elegantní kuchyňská váha na pracovní desku KT10ORA B/W s LCD displejem, vyniká jednoduchostí použití a snadností údržby. Skleněná povrchová úprava ji dodává moderní design. Sklo je kalené pro zamezení poškození.
Cena: 699 Kč

Více na GORENJE.CZ

Reklama