Možná se také při listování magazíny o bydlení občas zasníte nad novou podobou své koupelny a toalety. A vzápětí přemýšlíte, jak to zařídit, aby byla i ta nejmenší místnůstka vašeho bytu zařízená podle současných trendů, jež požadují moderní design a jednoduché linie obohacené barevnými doplňky. Abyste si své přání splnili, není nutné hned rekonstruovat. Stačí nápad a někdy skutečná maličkost, která vaší toaletě dodá nejen zajímavý design, ale i nezbytnou hygienickou čistotu. Objevte novinku Bref Power Aktiv od společnosti Henkel ČR!

bref

WC blok Bref Power Aktiv přináší na trh zcela nový atraktivní tvar čtyř kuliček, které čistí WC mísu doslova s každým spláchnutím. Nová účinná receptura v sobě totiž skrývá čtyři funkce, jež vaší toaletě dodají hygienickou čistotu, dokonalou čisticí pěnu, ochrání před vodním kamenem a navíc poskytnou nádhernou dlouhotrvající svěžest. Atraktivní tvar navíc oceníte nejen proto, že bude na toaletě dobře vypadat. Košíček s kuličkami je totiž dostatečně dlouhý, takže pokryje větší část WC mísy. Tím pádem může dobře působit
i v atypických formátech toalet.

Originální designový WC blok Bref Power Aktiv má všechny předpoklady stát se nejen oblíbeným a účinným čističem vaší toalety, ale také jejím skvělým doplňkem. Opět potvrzuje, že i tak obyčejná věc, jakou je WC blok, může být zajímavá.

Nová řada Bref Power Aktiv bude k dostání od července 2010 za doporučenou cenu 49,90 Kč. Vybírat můžete ze tří variant vůní:

  • Pine Freshness
  • Ocean Breeze
  • Lemon

Bref Power Aktiv je další skvělou novinkou v péči o toaletu, která kombinuje luxusní design s technologií firmy Henkel. Značka Bref tak upevňuje svoji pozici leadera na trhu v péči o toalety. Již v devadesátých letech minulého století přišla firma Henkel jako první s WC bloky v gelové konzistenci. V roce 2002 zavedla ve světové premiéře i dvoukomorový systém tekutých WC bloků Bref Duo-Aktiv a v loňském roce, představila WC blok s integrovaným osvěžovačem vzduchu Bref 3-Aktiv.

Reklama