Tehdy mi tu bednu naši pořídili kvůli škole,“ vzpomíná čtenářka Ifulinkaa na svůj první počítač. Dnes už s ním ale moc nekamarádí. V jejím příspěvku se dozvíte, proč…

Čtenářka Ifulinkaa je další přispěvatelkou k dnešnímu tématu. Se svým prvním počítačem už moc nekamarádí…


Ahojte ženy-in!
 Můj první PC oslavil nedávno desetileté výročí- je to už dědeček, občas sice na chvíli omládl doplněním, či výměnou některých komponent, ale už se s ním moc nekamarádím. Tehdy mi tu bednu naši pořídili kvůli škole. Uměla jsem něco málo na něm zvládnout ze školy, ale bála jsem se, že tam smažu něco z části programu a přestane mi fungovat. Na většinu složitějších činností, než bylo napsat protokol ve wordu, či utvořit tabulku v excelu, jsem povolávala přítele. Bála jsem se! Ale občas nemohl dotyčný dojet, kroky mi diktoval po telefonu a já se přestala obávat kliknout. Tím jsem se učila, co kde najdu, kde nastavím, jak potřebuji. Časem jsme se spolu naučili s bednou fungovat. Tehdy jsem neměla ještě internet doma, využívala jsem jej ve škole. Dnes většina máme facebook, tenkrát frčel xchat a xko. Mnoho školních hodin jsme trávili místo výuky trávili povídáním s kamarády. To je tak dávno. Mám milé vzpomínky, když jsem na domácím počítači jako zábavu měla Solitare nebo Colin McRae Rally.
 Dnes mám svůj druhý, nyní přenosný PC. V práci u té „chytré krabice“ sedím taky mnoho hodin. Umím s ním zarábět, abych ho využila dle svých potřeb. Chce to jen získávat zkušenosti postupně, každý sám za sebe.
 
Každý, kdo čtete, umíte s počítačem zacházet, někdo více, jiný méně, ale snažíme se všichni!
Přeji pěkný den,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. března 2012: Můj první počítač

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Jeden z těch, které jsem dnes vydal, respektive jeho autorku, ocením slíbeným dárkem: stylovou Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Na koho se usmálo štěstí se dozvíte mezi 16.00 a 17.00 hodinou.

myska

Reklama