Za ty roky, co jste spolu, dokážete poměrně přesně odhadnout, jak se ten druhý zachová. Co takhle jednou překvapit partnera a udělat gesto, které by od vás nečekal? Možná svedete vnitřní boj sama se sebou, ale uvidíte, jak tím v jeho očích stoupnete!

  1. Také nemůžete vystát ten obrázek, kdy chlap přijde domů z práce, vybílí ledničku, otevře si pivo a u televize vyloží nohy na stůl? Jenže tahle představa je pro muže často lákavější, než noc plná vášní. Kousněte se tedy pro jednou do jazyka. Po návratu vašeho drahého mu nalijte pivo a pošlete jej rovnou k televizi. Nezapomeňte rychle dodat, že mu hned přinesete i něco dobrého na zub. Pokud u vás není takový scénář pravidlem (spíše naopak), bude si připadat jako v ráji!
  2. wifeZase se porouchaly žaluzie nebo spadl obraz, a váš drahý už dopředu slyší vaše pokyny, ať s tím hned něco udělá? Proto už nejspíš v duchu vymýšlí, jak vás odbyde. Vezměte mu vítr z plachet větou: „Vykašli se teď na to, opravíš to jindy.“.
  3. Vtipů o tchyních koluje spousta. I když jsou samozřejmě často nadnesené, a ten váš s vašimi rodiči vychází skvěle, jistě by si dovedl představit lépe strávený víkend, než u příbuzných. Navrhněte mu tedy, že protentokrát se k nim vypravíte s dětmi sama. A jeho pošlete třeba s kamarády na ryby.
  4. Kdyby si většina chlapů mohla vybrat, sex by byl celkem jednotvárný. A dlouhá předehra, kterou ženy vyžadují, by se stala nedostatkovým zbožím. Udělejte mu radost a sveďte ho k pětiminutové rychlovce, kdy většinu aktivity přeberete vy. Nebo mu z ničeho nic nadělte orální sex bez nárokování si oplátky.
  5. Váš partner má rád dobrodružství a adrenalin, zatímco vy jste spíše kavárenský povaleč s nohama na zemi? Zřejmě už je mu jasné, že s ním jeho záliby sdílet nebudete. O to více si bude vážit toho, když pro vás dva sama naplánujete nějakou bláznivinu. Ať už je to kurz přežití v přírodě, tandemový seskok padákem, let balonem, nebo jen víkend pod stanem, který nemáte zrovna v lásce.
  6. Chystáte se zrovna malovat byt, mýt okna, nebo předělávat ložnici, ale vidíte, jak moc se mu do toho nechce? Zítra je taky den! Změňte program a vytáhněte ho třeba na pivo. Nebude věřit vlastním uším, ale bude nachystán dříve než vy. O to lépe se mu bude další den pracovat.
  7. Bojujete doma o ovladač od televize, protože vy byste se ráda dívala na komedii, jenže jemu ZASE dávají fotbal? Zatímco on si připravuje tisíce argumentů, proč má běžet právě jeho televizní kanál, nechte ho, aby je spolkl. „Miláčku, dnes od sedmi hraje Manchester s Realem, nezapomeň. Já zatím zajdu nakoupit.“ Bude vás milovat!
  8. Blíží se jeho kulaté narozeniny a vy pro něj zase chystáte romantickou večeři, nebo poklidnou rodinnou oslavu? Tentokrát ne! Obvolejte jeho kamarády a připravte mu pořádnou party, kde nebude nouze o alkohol a nezdravé dobroty. A jestli chcete být jo za hvězdu, objednejte mu striptérku.
  9. Odpusťte si jedovaté poznámky k jeho zálibám a koníčkům. Prostě ho nechte, aby se zrelaxoval podle svého gusta. Zdá se vám to nefér, protože vy se z kolotoče domácích prací neutrhnete? Tak to změňte. Vážně, stačí opravdu chtít. Nádobí vám z dřezu neuteče a s úklidem vám pak třeba rád pomůže váš odpočatý partner.
  10. Přijde vám to všechno slabé a ráda byste přitvrdila? Pokud na to máte odvahu, navrhněte mu sex ve třech. O tom sní většina mužů. Tím třetím do party by měla být samozřejmě žena. Chcete ho přeci překvapit příjemně. Ale pozor! Nejdříve si dobře rozmyslete, zda necháte žárlivost stranou, protože ne všechny páry takové zpestření sexuálního života ustojí. A také byste neměla zvát nikoho ze známých, to s sebou většinou nese řadu problému do budoucna. Přece jen se na to necítíte? Potěšte ho přítomností další ženy prostřednictvím filmu pro dospělé.

Čtěte také: