Určitá místa slibují, že když na ně vyrazíte s partnerem, budete se při jejich návštěvě vznášet na růžovém obláčku a láskou se vám budou podlamovat kolena. Pokud stále čekáte na prstýnek a partner se k ničemu nemá, můžete následující seznam své drahé polovičce nenápadně podstrčit.

1. Benátky (Itálie)

5c923d9eb3126obrazek.png

Bylo to těsné, ale Benátky nakonec přetlačily Paříž, a respondenti výzkumu jim přisoudili první místo. Starobylé město na vodě je plné krásných, a hlavně romantických uliček. Posvětil to i herec George Clooney, který si Benátky vybral jako místo pro svůj sňatek. 

2. Paříž (Francie)

5c923e0308bc7obrazek.png

Kavárny s výhledem na řeku Seinu, teplý croissant a majestátní Eiffelova věž, to jsou kulisy, které Paříž nabízí pro velkolepý příběh vaší lásky. Stačí jen nasadit baret a vyrazit. 

3. Havaj (USA)

5c923e934156bobrazek.png

Na třetím místě seznamu se umístil americký stát Havaj. Jeho návštěva je tím pravým zejména pro milovníky přírody. Najdete tam vše, dokonalé pláže i sopečné vrcholy. 

4. Bahamy

5c923f0a1a00dobrazek.png

Bahamy jsou nejen daňovým rájem, ale i rájem pro zamilované. Velkým lákadlem je křišťálově čistá voda a stovky malých ostrůvků, které můžete navštívit. 

5. Vanua Levu (Fidži)

5c923fd944ee2blobid0.png

Pátou pozici nejromantičtějšího místa získal druhý největší ostrov Fidži s názvem Vanua Levu. Budete na něm mít také více soukromí, protože není tak turisticky vytížený jako ten největší Viti Levu. 

6. Domov

5c924d971e9eaimage.png

Nemáte-li peněz nazbyt, nemusíte zoufat. Mezi těmi nej místy se objevil také domov. S partnerem jste ho vytvořili společně, cítíte se tam dobře, a proto je skvělým prostředím pro žádost o ruku. 

7. Bali (Indonésie)

5c924de19423eimage.png

Také Bali nabízí mnohé. Výlety na rýžová pole, surfování, opalování nebo cvičení jógy při západu slunce. Své si najde každý. 

8. New York (USA)

5c924e6ed2ff6image.png

Upřímně sice nevíme, v čem je pulsující metropole tak romantická, nicméně účastníci výzkumu jí přisoudili osmou pozici. I když takový vrchol Empire State Building či zákoutí Central Parku asi mají něco do sebe. 

9. Niagarské vodopády

5c924e9f38890image.png

Na hranici mezi Amerikou a Kanadou se nachází jeden z nejpůsobivějších přírodních úkazů. Je ideální pro vodní živly, suší se odtamtud totiž nedostanete. 

10. Sydney (Austrálie)

5c924ed8e4bf4image.png

Obléknout se do gala a navštívit operu v Sydney, to je sen. A zakončit tento neobyčejný zážitek žádostí o ruku je třešnička na dortu. 

Kam byste nejradši vyrazila vy?

Reklama