Určitá místa slibují, že když na ně vyrazíte s partnerem, budete se při jejich návštěvě vznášet na růžovém obláčku a láskou se vám budou podlamovat kolena. Pokud stále čekáte na prstýnek a partner se k ničemu nemá, můžete následující seznam své drahé polovičce nenápadně podstrčit.

1. Benátky (Itálie)


Bylo to těsné, ale Benátky nakonec přetlačily Paříž, a respondenti výzkumu jim přisoudili první místo. Starobylé město na vodě je plné krásných, a hlavně romantických uliček. Posvětil to i herec George Clooney, který si Benátky vybral jako místo pro svůj sňatek. 

2. Paříž (Francie)


Kavárny s výhledem na řeku Seinu, teplý croissant a majestátní Eiffelova věž, to jsou kulisy, které Paříž nabízí pro velkolepý příběh vaší lásky. Stačí jen nasadit baret a vyrazit. 

3. Havaj (USA)


Na třetím místě seznamu se umístil americký stát Havaj. Jeho návštěva je tím pravým zejména pro milovníky přírody. Najdete tam vše, dokonalé pláže i sopečné vrcholy. 

4. Bahamy


Bahamy jsou nejen daňovým rájem, ale i rájem pro zamilované. Velkým lákadlem je křišťálově čistá voda a stovky malých ostrůvků, které můžete navštívit. 

5. Vanua Levu (Fidži)

Pátou pozici nejromantičtějšího místa získal druhý největší ostrov Fidži s názvem Vanua Levu. Budete na něm mít také více soukromí, protože není tak turisticky vytížený jako ten největší Viti Levu. 

6. Domov

Nemáte-li peněz nazbyt, nemusíte zoufat. Mezi těmi nej místy se objevil také domov. S partnerem jste ho vytvořili společně, cítíte se tam dobře, a proto je skvělým prostředím pro žádost o ruku. 

7. Bali (Indonésie)

Také Bali nabízí mnohé. Výlety na rýžová pole, surfování, opalování nebo cvičení jógy při západu slunce. Své si najde každý. 

8. New York (USA)

Upřímně sice nevíme, v čem je pulsující metropole tak romantická, nicméně účastníci výzkumu jí přisoudili osmou pozici. I když takový vrchol Empire State Building či zákoutí Central Parku asi mají něco do sebe. 

9. Niagarské vodopády

Na hranici mezi Amerikou a Kanadou se nachází jeden z nejpůsobivějších přírodních úkazů. Je ideální pro vodní živly, suší se odtamtud totiž nedostanete. 

10. Sydney (Austrálie)

Obléknout se do gala a navštívit operu v Sydney, to je sen. A zakončit tento neobyčejný zážitek žádostí o ruku je třešnička na dortu. 

Kam byste nejradši vyrazila vy?

Reklama