Bývalé přítelkyně našich současných partnerů nás občas straší jako duchové. Nenechte se ale ovládat strachem kvůli jeho ex! Žárlivost vás totiž může užírat tak, že by mohla zničit váš krásný vztah. Přinášíme vám několik důvodů, proč se nemusíte bát jeho ex. Začněte si konečně užívat váš vztah. :)

vztah

1. Stále dokola si připomínejte, že jejich vztah oba ukončili po vzájemné domluvě. Už je nic nespojuje, prostě už spolu nechtěli být, a on teď miluje vás.

2. Nikdy o ní nemluví, nechce a ani nemá důvod. A když už tak učiní, je to poté, co se ho na ni zeptáte. Nechte ho už být! :)

3. Je k vám pozorný, nosí vám květiny, dárky a dokazuje vám, že vás má rád. Zajímá ho, jak jste strávila den a s kým.

4. Nikdy před vámi nic netajil, nemá žádné tajnosti o svých bývalých vztazích, jedná s vámi vždy na rovinu.

5. Pokud ho budete podezřívat a stále se ho na jeho ex vyptávat, dostane váš vztah vážnou trhlinu. Pokud máte nějaké podezření, že vás s bývalkou opravdu podvádí, seberte veškerou hrdost a vztah ukončete.

6. Upřímně vám odpovídá na všechny otázky, které se týkají jeho minulých vztahů. Dokonce i na takové, na které většinou nechcete slyšet odpovědi :)

7. Ve většině případů jsou bývalé přítelkyně normální holky a ženy, které netouží po tom ukrást vám zpět svého bývalého. Nemusíte si ji představovat jako tu největší mrchu, nakonec zjistíte, že se s ní dá bavit a veškerý stres z ní z vás spadne.

8. On dokáže brát tvé milence s nadhledem. Tak mu důvěřujte a chovejte se stejně. Důvěřujte mu tak, jako on vám.

9. Zmíní se vám, že narazil na svou ex? Zatímco vy už si představujete, jak se na sebe vášnivě vrhli, z něj pak nakonec vypadne, že svou bývalou potkal na ulici a během pěti minut spolu prohodili jen pár slov. Nic víc. :) Ach ta fantazie!

10. Každý jsme v minulosti s někým chodili, někoho milovali. Teď je ale teď a už přestaňte řešit minulost a užívejte si přítomnost!

A jak jste na tom vy, milé čtenářky, žárlíte na bývalé partnerky vašich partnerů, manželů? Vycházíte s nimi, nebo zcela zmizely z partnerova života? Diskutovat můžete pod článkem. :)

Reklama