Veletrhu se účastní rekordních 350 vystavovatelů prezentujících několik set značek řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro péči o nohy, wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchody i konečné spotřebitele.

TOP podzimní a zimní trendy představí Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková, Romana Topinková, Martin Loužecký, Honza Hlaváček, Honza Špilar, potěší módní přehlídky butiku Fashion Island s nejkrásnějšími dívkami – v čele s aktualní Českou Miss Nikol Švantnerovou a Českou Miss Earth Karolínou Mališovou, veletrh na místě podpoří zahraniční odborníci – Frank Schäberle či Michela Čepcová - i tváře známé z medií (Kristýna Kloubková a další).

Bb

Při křtinách charitativního kalendáře pro nadaci Život 90 se opět uskuteční setkání s Robertem Vano a dalšími z třiceti známých osobností, které podporují tento projekt, můžete se zapojit koupí tohoto úžasného kalendáře. Další mnohaletá podpora je věnována např. sdružení Labyrint.

Důležitá novinka pro zájemce o nové značky: na veletrhu budou prostřednictvím spolupráce s komerčními sekcemi zahraničních ambasád i zahraničními zastoupeními firem prezentovány na stáncích desítky nových značek z U.S.A., Španělska, Italie aj. Zahraniční zástupci seznámí zájemce s těmito značkami, v případě zájmu pak zprostředkují možnost jednání o jejich zastupování v ČR. Chtěli bychom upozornit především na řadu italských i dalších kadeřnických firem, které budou poprvé v ČR prezentovat nové přípravky a postupy pro kadeřníky - šance pro ty, kteří chtějí mít úžasné italské novinky dříve než ostatní.

Bb

K zážitkům z veletrhu budou rozhodně patřit soutěže: Na křídlech Mistrovství České republiky v make-upu se letos proletíte tématem nazvaným Ready to Fly, nebude chybět mistrovství v nail designu, oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2015, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, v péči o nohy, soutěž designerů, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA i soutěž v naturálním fitness.

Kromě řady soutěží s lukrativními cenami je pro každého návštěvníka připraven hodnotný i praktický dárek.

V areálu bude k dispozici dětský koutek.

Další informace naleznete na webu: www.WorldOfBeauty.cz

Těšíme se na Vás v Pražském veletržním areálu v Letňanech a přejeme Vám mnoho pracovních úspěchů i milých osobních setkání!


WORLD OF BEAUTY & SPA 2015

4.–5. září 2015

PVA EXPO PRAHA – PRAHA 9 – LETŇANY

(metro „C” – Letňany)

Otevřeno pátek 4. 9. a sobota 5. 9. 2015 od 10:00 do 18:00 hod.

Vstupné 130,- Kč /den na místě u pokladny.

Studenti odborných škol s doprovodem a vybrané slevové kupony – sleva 50% = 65 Kč.

Předprodej za 110,- Kč /den a zlevněná vstupenka za 90,- Kč /den po registraci na Facebooku www.facebook.com/KosmetickyVeletrh nebo na www.beautyexpo.cz/vstupenka.

Předprodej končí v úterý 1. 9. 2015 v 23:59 a platba je možná pouze bankovním převodem na účet, nebo jako QR platba.

Děti do 14 let a držitelé ZTP zdarma.

Tým veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA Vám přeje příjemný pobyt na veletrhu!

Reklama