Čtenářka Tacek01 se s námi chce podělit o svou velkou radost. Před pár dny zjistila, že je těhotná, a nyní si užívá ten krásný pocit a těší se na svou vlastní rodinu. Milá Tacek01, moc Vám gratuluji a přeji hlavně hodně zdraví! Děkuji za příspěvek  a opatrujte se!

Milá redakce,

v momentě, kdy mi na e-mail přišlo upozornění na dnešní téma, jsem se usmála a říkala si, jak krásně jste se mi trefili do noty ;-)

Pro mě totiž teplo domova vytváří moje vznikající rodina. Je to deset dní, co víme, že jsem těhotná a moc se těšíme na vytoužené miminko. Vím, že je brzy, proto to nikomu neříkáme, ale nemohu si nechat ujít příležitost vykřičet svou radost alespoň takhle anonymně :o) Kdykoli se na chvíli zastavím a uvědomím si, co se teď ve mě odehrává, tak mám neuvěřitelně hřejivý pocit domova, protože vím, že budeme mít vlastní rodinu a právě ten nový přírůstek to pomyslné „teplo“ k nám přináší, i když u nás ještě fyzicky není ;-)

Samozřejmě jsou Vámi uvedené příklady krásné... lehnout si do vany se svíčkou, zavrtat se do peřin a přitulit se k milované osobě, milující rodiče kteří nás v každé situaci milují... je spousta nádherných věcí, které vytvářejí naše domovy :)

Abych nebyla jen rozněžnělá svým aktuálním stavem O:-), tak přihodím jednu příhodu - poslední květen měl několik chladných dnů a nás občas zlobila karma, kterou družstvo odmítalo opravit, bohužel zrovna v tom největším chladnu, po celodenní práci venku karma vypověděla službu úplně a nenechala si domluvit.

Těch nadávek od mého chlapa si ani nedovedete představit! Jak byl šťastný za teplou vodu z rychlovarné konvice!!! V takovém momentě je to „teplo“ tak doslovné :D

Právě této situaci a neskutečnému vzteku mého muže vděčím za rychlé stěhování (do měsíce jsme byly pryč) do nového většího a vlastního bytu BEZ KARMY. V novém bytě jsme přes zimu zjistili, že „zateplení“ našeho panelového domu, je velice fórové, stejně tak těsnění platových oken... takže nás ta zima hezky pronásleduje, ale nám už to dnes nevadí, nás hřejí myšlenky na našeho prvního potomka :-*

Všem přeji, aby to své „teplo domova“ brzy našli a nikdy nepustili ;-)

Tacek01


Více o dnešním tématu dne se dovíte ZDE – Teplo domova je nepostradatelné

redakce@zena-in.cz

Reklama