Na našich stránkách jste si mohly přečíst články, které představily zajímavý přístroj, jenž je určen pro čištění pleti. Deset našich čtenářek testuje, jak je účinný. Možnost testování jsme měly i my v redakci. Jak to dopadlo? Zde je náš článek Vyzkoušela jsem: Čištění pleti s Philips VisaPure Essential

Philips

Jak dopadlo testování 10 čtenářek?

Poprosili jsme čtenářky, které testovaly Philips VisaPure Essential, aby se s námi podělily o své zkušenosti. Jejich zhodnocení vám nyní přinášíme.

Z dotazníku, který nám čtenářky vyplnily, vyplývá, že se o svou pleť starají pravidelně a každý den jí věnují dostatečnou péči. Také že používají kvalitní přípravky pro odlíčení, protože jim záleží na stavu pleti.

Jak nám konkrétně odpověděly na otázky, kde hodnotily samotný Philips VisaPure Essential?

Jak jste byla spokojená s čistícím kartáčkem Philips VisaPure?

AlčaD

Velice. Nejprve jsem měla strach si ho přiložit k obličeji, ale po pár vteřinách jsem zjistila, že je to velmi příjemná a povzbuzující záležitost. :-)

borůvka

Přístroj fungoval tak, jak má, čistil dobře.

JITA72

Nadmíru spokojená.

Mercedesbe

Velmi, jsem nadšená.

Paolo

Velmi... je příjemný a velice návykový.

peetrax

Velice.

sara.cerna

Velmi spokojená.

šupina73

Spokojenost byla veliká a jsem moc ráda, že jsem se mohla stát testerkou a vyzkoušet si ho tak na vlastní kůži. Už si bez něj ani nedovedu představit každodenní hygienu. Ocenila jsem hlavně jeho voděodolnost, protože si ho bez problému můžu vzít do sprchy. Má i dlouhou výdrž, nemusí se často nabíjet, je tedy i dobrý na dovolenou, což ocením hned v létě. A přestala jsem také používat peeling, už není s tímto kartáčkem třeba.

Tereza7

Spokojená jsme moc, je to úplně něco jiného než běžné čištění např. čisticím mlékem.

Vendááá

Maximálně spokojená, jsem z něj opravdu nadšená

Co vás na něm překvapilo a zaujalo?

AlčaD

Že kartáček není vůbec hrubý, jak jsem čekala. Příjemně jezdí po obličeji a masíruje ji.

borůvka

Jednoduchá obsluha, dlouhá výdrž baterie.

JITA72

Je jemný a šetrný k mé citlivé pleti, můžu si nastavit rychlost podle sebe, mohu ho používat ve sprše a má krásný design.

Mercedesbe

Jednoduchá manipulace, krásný desing a hlavně po použití nádherná pleť.

Paolo

Jemnost, zábava, těšit se na čištění, ten interval čistění bych klidně protáhla na delší dobu než je 1min. :-)

peetrax

Překvapilo mě, že po jeho používání se lépe vstřebal pleťový krém/balzám, pleť se zlepšila a sjednotila. Mám smíšenou pleť a zmizela mi suchá místa z tváří.

sara.cerna

vVzhled a samotné čištění.

šupina73

Překvapila mě neskutečná jemnost, myslela jsem, že bude razantnější, což se naštěstí nepotvrdilo. Jinak vypadá moc hezky, luxusně.

Tereza7

Překvapilo mě, že jsem na přístroji rychle získala závislost. :-) Nejdříve jsme byla trochu skeptická, asi to bylo tím, že jsem neznala.

Vendááá

Používání je opravdu velmi příjemné, nikde neškrábe ani nedráždí, další plus je voděodolnost, i ta holčičí barva je skvělá.

Zajímají nás vaše výsledky – jak byste zhodnotila stav vaší pleti před použitím čistícího kartáčku?

Philips

AlčaD

Moje pleť je suchá, citlivá s černými tečkami. Respektive byla...

borůvka

Mám spíš špatnou pleť, ucpávají se mi pory, takže i když jsem vyzkoušela opravdu hodně a kartáček se snažil čistit, seč mohl, nic nepomáhá tak, jak bych si představovala.

JITA72

Má pleť byla bledá, unavená a dost vysušená hodně se mi loupala kůže.

Mercedesbe

Časté pupínky, drsnější pleť.

Paolo

Pleť bez života, póry, drsnější na dotek.

peetrax

Smíšená pleť se suchými místy na tvářích, černé tečky - hlavně na nose, rozšířené póry.

sara.cerna

Normální - občas akné.

šupina73

Pleť jsem měla povadlou, mdlou, na t-zóně dost znatelně pórovitou s černými tečkami. Sem tam se mi vždy vyvrbil nějaký ten pupínek a někdy i pupenec.

Teraza7

Jelikož jsem těhotná, pleť se mi malinko zhoršila. Místo suché spíše smíšená.

Vendááá

Nebyl ideální, záleželo na období, jak ročním, tak menstruačním, ale obecně na tvářích suchá a citlivá, brada a čelo trpělo někdy na akné a spíše mastnější.

Philips

Jak byste zhodnotila stav vaší pleti po použití čistícího kartáčku? Zaznamenala jste nějaké změny?

AlčaD

Změny jsem zaznamenala a veliké. Černé tečky jsou pryč, pleť je jasnější, čistější a hlavně se cítím svěže a čištění pleti mě začalo bavit. Je to moc příjemné a je super, že Visapure má dvě rychlosti. Ale většinou používám tu první rychlost. Hlavně po vyčištění se cítím jako znovuzrozená!

borůvka

Kartáček je dobrý pomocník v rychlosti a účinnosti čištění, stav pleti se mi ale příliš nezměnil. Za to ale nemůže kartáček, ale hormony, které mají největší vliv na stav mé pleti.

JITA72

Moje pleť je nyní hladší jako by sametová, už zmizela i suchá kůže, barva pleti se oživila cítím se sebevědomě po dlouhé době svěží

Mercedesbe

Jemná, hebká pleť bez pupínků.

Paolo

Prozářená, jemná, partner říká, že na dotek úžasná...

peetrax

Zmizela mi suchá místa na tvářích, stáhly se mi póry a nemám černé tečky na nose.

sara.cerna

Zprvu vysušená plet ale bez akné a černých teček.

šupina73

Určitě zaznamenala. Pleť je o poznání jasnější, rozzářenější. Póry se dost zmenšily až ztáhly úplně. I černé tečky už nejsou tak znatelné, jak byly. Jen z počátku čištění jsem měla pocit, jako by se mi víc mastila pleť, ale to jsem přisuzovala změně péči o pleť. Nyní už to trochu polevilo. Hlavně pleť je na omak jemnější a hladká, sametová.

Tereza7

V těhotenství se mi u vlasů začaly vytvářet pupínky, na to jsem nikdy nebyla zvyklá. V tomhle mi právě přístroj asi pomohl nejvíce, pleť mi přijde správně prokrvená a čisťounká.

Vendááá

Rozhodně pociťuji změny k lepšímu, připadá mi hladší, cítím, že je lépe vyčištěná. prostě si při používání kartáčku „chrochtá blahem“.

Pokud tedy testování shrneme, jak jste si mohly přečíst autentické reakce, je jasné, že test dopadl výborně. Navíc všech deset čtenářek uvedlo, že by Philips VisaPure Essential doporučilo svým kamarádkám.

Jak funguje a jak se používá Philips VisaPure Essential? Podívejte se na video:

Philips VisaPure Essential je k dostání v síti parfumérií Douglas, a také si ho můžete koupit online na www.mall.cz nebo na Alza.cz. Více o produktu na www.philips.cz/c-m-pe/pece-o-pokozku

Naše články:

Reklama