Energii a pozitivní přístup k životu by jí mohla závidět nejedna o polovinu mladší žena - nejstarší účastnice naší soutěže se totiž narodila v září roku 1943.

Alina je sympatická drobná dáma, která neváhala přijet až z Tábora. Čtenářka je vdaná a má zcela dospělé už nejen dvě děti, ale také vnoučata.

Ali

Pochválila jsem vlasy: Přirozený melír, ležérní účes a správná délka vlasů ji dělá mladší. Čtenářka čekala se zásahem kadeřnice na mou konzultaci a všechny jistě tušíte, že jsem ji před dámou provozující toto řemeslo důrazně varovala: zkrácení a vytvoření „účesu“ by jí výrazně přidalo léta. Jestli mě poslechla, dosud nevím.

Alina je druhá v řadě kategorie žen zcela přírodních, které dávají přednost starostem o jiné věci než obličej, což je sice chvályhodné, ale je to škoda. Čtenářka se věnuje hodně sportu, konkrétně dosud závodí v orientačnímu běhu. Tomu vřele tleskám, ale přimlouvám se i za kapku péče o pleť a třeba i občasné líčení. Sama Alina uznala, že by s ním mohla občas něco udělat. Statečně přetrpěla nekompromisní vyčištění obočí a myslím, že s výsledkem proměny byla spokojená.

Ali

Při líčení očí jsem dala pozor na příliš tmavé, výrazné či lesklé stíny a kontury. Rozzářit perletí je dobré vnitřní koutky, místa pod obočím a okolo řas - jinak volím nenápadné matné jako vždy v kontrastu s barvou duhovky. Nevynechala jsem naprosto žádný druh líčidla, jen jsem volila lehčí nenápadnou variantu.

Častým omylem a mýtem je pravidlo, že pro zralé ženy se hodí rtěnky a pro mladé dívky lesk. Podle mě platí pravý opak: lesk dokáže totiž zamaskovat vrásky na rtech tím, že je lehčí konzistence, a tak je vyplní. Naopak suchá matná rtěnka vrásky zdůrazní.

Máte poslední možnost se přihlásit do jarních proměn - pokud se vám podaří sjednat termín do 21. června 2012, máte ještě šanci!

Příště se těšte na proměnu populární čtenářky a autorky seriálu o hubnutí, Vladky006.

Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT. Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE)

Čtěte také:

 

Reklama