Když jsem si přečetl příspěvek čtenářky Bohuše k dnešnímu tématu dne, chvíli jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Proboha, to se vážně stalo??? Z podobné situace bych se asi vzpamatovával hodně dlouho.


Ahojky,

svůj první čundr jsme si chtěli s přítelem prožít se vším všudy, hlavně ten nikým a ničím nerušený sex nás lákal ze všeho nejvíc...!!!

Po příjezdu jsme ihned postavili stan a vydali se obšlápnout okolí, žízeň byla veliká, a tak jsme zakotvili v hospůdce... dali jsem si pivečko, nezůstalo jen u jednoho... a oba jsem se nemohli dočkat, až konečně zapadneme ve stanu a tam se budeme oddávat sexuálním radovánkám...! Ruku v ruce jsem se blížili k našemu hnízdečku lásky a byly naladěni na stejnou sexuální vlnu. Když jsme došli ke stanu, oba jsme zpozorněli... určitě nějaký zloděj, z našeho stanu se ozývaly podezřelé zvuky... spíše sténání... když přítel stan otevřel oněměli jsme šokem... v našem pelíšku se sexuálním orgiím oddával mladý páreček. A co teď? Vůbec na nás nebrali ohled, když přítel zařval ať okamžitě vypadnou, tak nám mladík ukázal „vztyčený prostředníček" a oznámil nám ať zapadneme a neprudíme!!!

A tak jsem stepovali kolem stanu a čekali, až je to přestane bavit, ale podle zvuků, které se ze stanu ozývaly to vypadalo, že venku budeme hodně dlouho... to už přítel ztrácel trpělivost a s maskou rozzuřeného býka vlítnul do stanu, kde se během několika minut strhla ohromná bitka... teď už to nebyly zvuky vzrušené, ale rozzuřené... krev tekla proudem, a já ani pořádně nevěděla z koho... když jsem vlezla do stanu, tak do mého přítele bušili jak mladík, tak i holka... pohrozila jsem policií a až to zabralo... prcháme prohlásil mladík, a se sprostýma nadávkama prchali neznámo kam!

A jak to všechno dopadlo? Odnesla to přítelova jednička vpravo nahoře, přeražený nos a pět stehů pod okem... z našeho vytouženého sexu nebylo zase nic a co víc... ještě jsme přišli o lahvinku pravé valašské slivovičky, ale lhala bych, lahvinka nám zůstala, ale prázdná!

S pozdravem,
Bohuša

P.S. Až později jsme se dozvěděli, že to byla „známá firma" zfetovaných výlupků...!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Sex na dovolené

Stal se vám při dovolené nějaký komický milostný zážitek? Pokud ano, je dnešní téma dne určené právě pro vás. Pište mi své zážitky, které se vám staly při sexu na dovolené...

  • ... někdo vás načapal?
  • ... vy jste načapala někoho?
  • ... vyplnil se vám dovolenkový sexuální sen?
  • ... prožila jste o dovolené sexuální fiasko?
  • ... a zcela vážně: Milujete se s partnerem na dovolené časteji nez obvykle?

Tohle všechno mě dnes zajímá! Samozřejmě nejlepší historku ocením, a to sexy tyrkysovými plavkami (viz foto níže), ke kterým přidám ještě něco osvěžujícího na slíbání. Co to ale bude, to je moje malé tajemství...

Vaše historky čekám na redakčním e-mailu!

plavky

Reklama