Modrá je dobrá…

Dermedic

Modrobílý čistý design kosmetiky DERMEDIC vám na první pohled napoví, že tahle kosmetika se nechce prodávat křiklavými obaly. Nejde tu o nic víc a nic méně než o kvalitu a jedinečné receptury. Byla navržena pro prodej v lékárnách nebo specializovaných obchodech nabízejících dermokosmetiku.

Při výrobě kosmetiky DERMEDIC se přísně dodržují všechny vysoké bezpečnostní standardy. Účinné látky jsou pravidelně vyvíjené a neustále vylepšované

Dermedic se vyrábí ze 100% čisté vody a účinných látek. Zaměřuje se na hydrataci pokožky, zklidnění mastné, problematické pleti a na citlivou plet se sklonem k zarudnutí. Zadarmo samozřejmě není, ale ve srovnání s jinými značkami dermokosmetiky jsou její ceny více než příjemné – a to i vzhledem k jejím skvělým účinkům.

Když vás trápí akné…

kosmeticŘada Normacne Therapy nabízí přípravky, které jsou určené zejména pro mastnou a problematickou pleť s akné. Najdete zde několik čistících přípravků – protože dokonalé čištění je prvním a zcela základním krokem každé problematické pleti.

Malý pomocník, který toho hodně zmůže. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Extrakt z tymiánu zajišťuje obnovu zdravého vzhledu pleti a čistí ucpané póry.

Voda, to je to, oč tu jde…

kosmeticŘada HydraIN3 Hialuro je určena pro suchou pleť, kterou účinně a hloubkově hydratuje. Neucpává póry a nevytváří na pokožce mastný film. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, ureu a termální vodu.

Zajišťuje optimální hydrataci očního okolí. Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima.

Tváře jako jablíčka? Ale kdo po tom vlastně touží…?

kosmeticŘada Angio Preventi zahrnuje hypoalergenní přípravky pro citlivou plet se sklonem k zarudnutí a otokům. Být holka „krev a mlíko“ je sice fajn, ale červené tváře se dnes už tolik nenosí… Navíc často je zarudnutí a mírný otok důsledkem alergické reakce.

Tahle micelárka vás opravdu dostane a nebudete chtít jinou. Odstraňuje make up a veškeré nečistoty, podporuje funkci kapilár. Pleť uklidní a osvěží a je 100% šetrná k očím a očnímu okolí. Vyhovuje i těm, kdo skoro žádné přípravky nesnesou.

Reklama