Moc dobře víme, jak je krása pomíjivá. A také si uvědomujeme, že mnohem důležitější než fyzický vzhled je to, jací jsme uvnitř. Přesto toužíme vypadat a cítit se dobře. Alfou a omegou krásného vzhledu je bezchybná pleť, kterou si většina z nás musí zasloužit. Ať už je ta vaše suchá, citlivá, mastná nebo ochablá, potřebuje tu správnou péči. Tu nejlepší vám nyní mohou poskytnout přípravky kosmetické značky Diadermine, kterou na český trh právě uvedla společnost Henkel Beauty Care.

obrVysoce výkonné, kvalitní, inovativní, ženské a moderní, navíc v cenách dostupných pro každého. Tak by se daly popsat přípravky původem francouzské kosmetické značky Diadermine, které si oblíbily tisíce žen v různých zemích Evropy. Vybrané produkty čištění a pleťové péče jsou dostupné v řadách Lift+, 3D Expert na vrásky a Essentials. K dostání jsou exkluzivně v síti drogerií dm-Drogerie markt.


kosmetikaPočátky značky Diadermine sahají do Francie, na začátek 20. století. Šlo tedy o receptury, které používali pouze lékárníci na přípravu mastí, případně na běžné umývání rukou nebo obličeje. Ke změně došlo v roce 1904, kdy bratři Giambatista a Cornelio Bonneti koupili patent na dokončení vývoje značky a vylepšili postupně složení. Krémy lehké konzistence se zanedlouho dostaly do povědomí a obliby široké veřejnosti. V roce 1950 se značka Diadermine zařadila ve Francii mezi přední kosmetické značky a postupně se stává odborníkem na dermatologii a péči o pleť.


To nejlepší pro vaši pleť

Produkty značky Diadermine jsou určeny ženám, které chápou, že čas prostě nezastaví a stárnutí berou jako součást života. Chtějí ale přitom ve svém věku vypadat půvabně. Své přípravky si ale v nabídce vyberou i ženy, jež se rozhodly s přibývajícími léty aktivně bojovat a s vráskami se jen tak nesmířit. A proč je klíčem k úspěchu používání právě pleťové kosmetiky Diadermine? Je to 110 let zkušeností péče o pleť, které mají odborníci této značky. Přípravky, které vyvíjejí, jsou vysoce kvalitní a obsahují stejné složky, jež se v pleti přirozeně vyskytují. Vlastnosti produktů pleťové kosmetiky Diadermine potvrzují i významné evropské certifikáty (ECARF a DERMOCERT). Navíc jde o vysoce kvalitní péči za dostupnou cenu.

Portfolio značky DIADERMINE

Diadermine Lift+

Jde o liftingovou anti-age řadu, která je určena pro ženy ve věku od 30ti let. Receptura s kolagen - aktivátorem podporuje tvorbu kolagenu hluboko v pokožce. Kolagen tvoří základní podpůrnou síť vláken, jež udržují pokožku pevnou a vyhlazenou. Postupem času se přirozená produkce kolagenu snižuje a vznikají vrásky. Pleť pravidelně ošetřovaná přípravky řady Diadermine Lift+ vypadá mladší až o 46%, je pevnější a pružnější.

kosmeDiadermine Lift + H2O Zpevňující denní krém proti vráskám
Obsahuje intenzivní hydratační komplex, který dodává pleti optimální vlhkost po dobu až 48 hodin. Pokožka je na dotek hladká a pružná.

diaderme Diadermine Lift + Nutritive Zpevňující noční krém proti vráskám
Obsahuje recepturu s Bio-Lipid komplexem, která se rychle vstřebává. Pokožku vyživuje a zvláčňuje a podporuje její regeneraci během spánku, kdy jí poskytuje bohatou péči zevnitř i zvenčí.

diadermeDiadermine Lift + Sun Protect Zpevňující denní krém proti vráskám s OF 30
Obsahuje recepturu s anti-age komplexem s ochranným slunečním faktorem 30 a infračervenou technologií, která chrání pokožku před závažným poškozením buněk a stárnutí pleti způsobeném působením slunečního záření.

diadermeDiadermine Lift + okamžitý účinek Zpevňující denní krém proti vráskám
Zajistí liftingový efekt za 90 sekund. Příjemná textura krému je obohacena o Fyto-zpevňovače, které vytvářejí na povrchu pleti neviditelný.

diadermeDiadermine Lift + Oční kontury Vyhlazující oční krém proti vráskám a otokům
Speciální receptura s Elasto-Peptid komplexem pomáhá redukovat vrásky a ochablé oční kontury. Navíc osvěžující schopnosti krému pomáhají snižovat oční otoky.


diaderme Diadermine Lift + Okamžitý účinek Zpevňující kapsle proti vráskám na obličej a dekolt
Intenzivní vitamínový komplex poskytuje unavené pokožce potřebnou energii. Potlačuje známky únavy a pleť zůstává zpevněná a zářivá.

Diadermine 3D

Jde o řadu, která je expertem na vrásky. Byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti. S přibývajícím věkem se snižuje přirozená tvorba kolagenu i kyseliny hyaluronové. Výsledkem je suchá pleť, vznikají jemné linky a viditelné vrásky. Krémy této řady pomáhají účinně vyplnit vrásky zevnitř ve třech dimenzích - do hloubky, do šířky a do délky. Už po sedmi dnech používání vypadá vaše pleť viditelně mladší. Zlepší se její pružnost, struktura a pevnost. Díky tomu nejsou vrásky tolik viditelné.

diadermeDiadermine 3D Denní krém
Účinný denní krém určený pro zralou pleť. Receptura obsahuje Hyauron - Aktivátor, který podporuje produkci kyseliny hyaluronové, Udržuje vlhkost pleti a přispívá k redukci vrásek.

diadermeDiadermine 3D Noční krém
Krém určený pro pravidelné večerní ošetřování zralé pleti. Receptura obsahuje Hyauron - Aktivátor, který podporuje produkci kyseliny hyaluronové, udržuje vlhkost pleti a přispívá k redukci vrásek ve třech dimenzích.
 Cena: 399,00 Kč

Diadermine Essentials

Produkty na čištění pleti Diaderminee Essentials jsou určeny pro každodenní používání všech typů pleti. Složení obršetrně odstraňuje všechny druhy make-upu, aniž by zanechalo stopy mastného filmu.

obrDiadermine Essentials Čistící ubrousky
Stanou se vaším každodenním společníkem. Díky praktickému balení je můžete mít neustále při sobě a kdykoli tak poskytnout pleti osvěžení a očištění.

obrDiadermine Essentials Čistící pleťové mléko
Šetrně a účinně odstraňuje make-up a veškeré nečistoty a poskytuje tak pleti ten nejlepší způsob každodenní péče. Složení s hydratačním komplexem pleť navíc pomáhá hydratovat.

obrDiadermine Essentials Čistící pleťová voda
Zklidňuje a dočišťuje suchou a citlivou pleť.

Diadermine Essentials Odstraňovac očního make-upu
Šetrně a účinně odličuje oční víčka, řasy i oční okolí a zanechává pleť čistou diaa hydratovanou.

Diadermine Essentials Hydratační vitamínový krém
Krém poskytuje pleti intenzivní hydrataci a ochranu před vysoušením. Zklidňuje a vyživuje ji, takže je ve výsledku zářivá, pružná a hebká na dotek.

Reklama