Křehká kůže

Křehká a citlivá kůže– realita, se kterou se v průběhu života potká téměř každý z nás. Ať už je to křehká kůže v důsledku věku (novorozenci, senioři) nebo křehká kůže v důsledku vnějších (klima) nebo vnitřních (stres) vlivů. Tato kůže je oslabená, propustnější a tím pádem méně odolná vůči vlivům jako je znečištění, tvrdá voda, klimatizace, stres a další faktory. Ale i zdravá pleť potřebuje hydrataci a správnou péči. Proto francouzská dermatologická značka A-DERMA na trh v roce 2022 uvádí novinku – 1. Dermatologickou a zároveň BIO péči o křehkou pleť.

Přírodní vs. BIO kosmetika

Přírodní složení, méně chemické přípravky, zodpovědnost k životnímu prostředí – to je dnešní trend a cesta budoucnosti. Málokdo však ví, jaký je rozdíl mezi přírodní a BIO kosmetikou.

Označení „přírodní produkt/složení“ může mít zjednodušeně řečeno jakýkoliv produkt, který obsahuje určité % přírodních složek, nicméně neexistují žádné předpisy ani stanovy, které by určovaly, od kdy značka může nebo nemůže považovat svůj výrobek za přírodní.

625eb6bf8064fobrazek.pngNa rozdíl od toho BIO přípravek musí splnit celou řadu velmi přísných požadavků a standardů na to, aby mu byla udělena BIO certifikace, což je pro dermatologické značky při respektování svého dermatologického know-how velmi obtížné. Například minimálně 95 % složek musí být přírodního původu, z toho 20 % složek musí být BIO. Je zakázané používat látky petrochemického průmyslu, je zde velmi přísně sledován celý proces výroby přípravku a také například obaly musí být ekologické a recyklovatelné.

NOVINKA BIOLOGY

625eb73c2030eobrazek.png

Francouzská dermatologická značka A-DERMA splnila tyto přísné standardy od společnosti ECOCERT a v roce 2022 na trh uvádí novinku –svou první dermatologickou péči o pleť s BIO certifikací COSMOS ORGANIC. Jednoduchá, ale komplexní řada obsahuje 7 přípravků na čištění pleti a péči o obličej.

Bezpečnost a výborná snášenlivost je pro značku A-Derma na 1. místě, proto byla řada testovaná i na alergické pleti a má celou řadu klinických studií a spotřebitelských testů. Neobsahuje parfemaci ani esenciální oleje a má 99 % složek přírodního původu. Nekomedogenní složení.
www.aderma.cz

Co obsahuje nová řada BIOLOGY?

625eb70390580obrazek.png

625eb8d68101aobrazek.pngČistění pleti/odlíčení – pro hygienu pleti a odlíčení je možné volit mezi 2 přípravky: Micelární vodou 400 ml a Odličovacím mlékem 200 ml. Oba tyto přípravky jemně a šetrně čistí pleť, a to bez vysoušení.

Hydratace pleti – řada obsahuje 2 hydratační krémy, které pleti poskytují 24 hod intenzivní hydrataci. Pro normální až smíšenou pleť je určený Dermatologický LEHKÝ krém, pro 625eb8a89a5f6obrazek.pngsuchou pleť pak Dermatologický VÝŽIVNÝ krém.
www.aderma.cz

Intolerantní/reaktivní pleť – pro pleť, která jednoduše řečeno nic nesnese. Pokud i vás trápí štípání, pálení, pnutí pleti a většina kosmetických přípravků vám nevyhovuje, vyzkoušejte BIOLOGY Dermatologickou péči ZKLIDŇUJÍCÍ.
www.aderma.cz

625eb9095e581obrazek.pngExtrémně suchá pleť – Máte extrémně suchou pleť, která vyžaduje hydrataci ihned po omytí vodou? Volte BIOLOGY Dermatologickou péči VYŽIVUJÍCÍ, která snižuje pnutí a diskomfort extrémně suché pleti. Přípravek byl testován také na atopické pokožce, takže pokud máte sklon k atopickému ekzému, který se ale naštěstí pleti vyhýbá, je toto přípravek přímo pro vás.
www.aderma.cz625eb944a9b70obrazek.png

Rosacea/Kuperóza–trápí i vás chronické zánětlivé onemocnění známé pod názvem rosacea nebo kuperóza? Máte na obličeji rozšířené žilky a vaše pleť je začervenalá? Vyzkoušejte BIOLOGY Dermatologickou péči PROTI ZAČERVENÁNÍ, která zklidňuje pleť a snižuje začervenání pleti.
www.aderma.cz


Přípravky BIOLOGY jsou k dostání v online i kamenných partnerských lékárnách značky A-Derma.

Více na Aderma.cz
625eb5ff4eeceobrazek.png

Reklama