Cílem kosmetiky Dermacol je kompletně pečovat o krásu dívek a žen. Proto širokou nabídku kosmetických výrobků určených k péči o pleť doplnila o Exkluzivní krém na ruce a nehty.

„Pěstěné ruce a nehty jsou symbolem ženskosti, jemnosti a čistoty. Každý den jsou vystavovány mnoha nepříznivým vnějším faktorům, proto jim musíme věnovat dostatečnou pozornost a vzít si na pomoc kvalitní kosmetické produkty. V kosmetickém salonu nám sice ruce i nehty odborně ošetří a upraví, ale rozhodující je každodenní péče,“ doporučuje Lucie Záhoříková, zástupkyně značky Dermacol. „Proto jsme se rozhodli doplnit naše portfolio o krém určený k péči o ruce a nehty. Má velmi příjemnou konzistenci a velmi rychle se vstřebává. Věřím, že naše spotřebitelky příjemně překvapí nejen svými účinky, ale také zajímavou aromatickou vůní,“ dodala.

Příznivé účinky Exkluzivního krému na ruce a nehty jsou výsledkem působení mnoha složek, které jsou v něm obsaženy.
Jedná se o rostlinný olej z jojoby a měsíčku zahradního, glycerinu a vitaminu F. Významnou roli hraje i vitamin E, který společně s UV-filtrem chrání pokožku rukou proti nepříznivým vnějším vlivům. Přítomnost D-panthenolu přispívá k zachování tvrdosti a pevnosti nehtů. Díky tomu, že se krém rychle vstřebává a nezanechává pokožku mastnou, je možné jej používat v průběhu celého dne.

Exkluzivní krém na ruce a nehty je nabízen v praktické, designově zajímavé, tubě o obsahu 120 ml za doporučenou maloobchodní cenu 69,90 Kč.

Pomyslnou třešničku na dortu mohou v případě pěstěných rukou představovat dokonale upravené a nalakované nehty.
Aplikací vhodného laku by mělo být zakončeno každé nalíčení.
V řadě dekorativní kosmetiky Dermacol se můžete nechat inspirovat 20 odstíny laků na nehty, které jsou výborně sladěny se rtěnkami Dermacol.
Laky nehty dokonale chrání a současně s nimi dosáhnete vysokého lesku. Neobsahují aceton, tudíž jsou k nehtům šetrné.
Pokud upřednostňujete přirozený vzhled nehtů, jistě vás zaujme podbarvovač nehtů. Jedná se o bílou tužku, která se aplikuje přímo pod nehty. S jejím použitím tak docílíte obdobného vzhledu nehtu jako při francouzské manikúře.