Pěstěné ruce a pečlivě upravené nehty jsou symbolem ženskosti, jemnosti a čistoty. Ruce jsou každý den vystavovány mnoha nepříznivým vnějším faktorům, proto jim musíme věnovat dostatečnou pozornost a vzít si na pomoc kvalitní kosmetické produkty. Dermacol studio nabízí soubor osvědčených výrobků určených k péči o ruce i nehty, navíc nyní představuje novinku - pětici laků na nehty v atraktivních odstínech.

 

Pod přitažlivými názvy Růžový závoj, Mléčná růžová, Fialka, Levandulová a Lososová se skrývají nové perleťové i matné odstíny laků na nehty. Nové odstíny laků vypadají atraktivně a mají i další přednosti. Spotřebitelky ocení jejich pevnost, odolnost, trvalý lesk, snadnou aplikaci a poměrně krátký čas potřebný k zasychání nalakovaných nehtů. Pětice nových odstínů laků vhodně doplňuje stávající paletu barevných odstínů laků na nehty značky Dermacol. Nově uváděné laky na nehty zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 129,-Kč.

 

TIP Dermacol studia: Dva z nově představovaných laků můžete použít v rámci francouzské manikúry. Pokud máte připravený základ nehtů - bílé konečky - lze jako základní lak na celý nehet použít odstín „Mléčná růžová“. Po zaschnutí jej překryjte odstínem „Růžový závoj“. Díky drobným třpytkám v  „Růžovém závoji“ dosáhnete atraktivního vzhledu nehtů. Odstín „Mléčná růžová“, který jste použili jako základní lak na celý nehet, však vypadá krásně i nanesený samostatně ve dvou vrstvách.

 

 

 

 


 

Další ze skupiny výrobků Dermacol, vhodných pro dosažení krásného a zdravého vzhledu rukou a nehtů, jsou Exkluzivní krém na ruce a nehty Arome Time a Bílá tužka – Nail White Pencil Dermacol tzv. podbarvovač nehtů. Příznivé účinky Exkluzivního krému na ruce a nehty Aroma Time jsou výsledkem působení mnoha složek, které jsou v něm obsaženy. Jedná se o rostlinný olej z jojoby a měsíčku  zahradního, glycerinu  a vitaminu F. Významnou roli hraje i vitamin E, který společně s UV-filtrem chrání pokožku rukou proti nepříznivým vnějším vlivům. Přítomnost D-panthenolu přispívá k zachování tvrdosti a pevnosti nehtů. Exkluzivní krém na ruce a nehty Aroma Time zaujme nejen svými účinky, ale také zajímavou aromatickou vůní. Díky tomu, že se rychle vstřebává a nezanechává pokožku mastnou, je možné jej používat v průběhu celého dne. Exkluzivní krém na ruce a nehty Aroma Time je nabízen v praktické a designově zajímavé tubě o obsahu 120 ml za doporučenou maloobchodní cenu 79,- Kč.

 

Reklama