Potřebuje vaše zralá pleť regeneraci?
Vadí vám vaše přibývající vrásky?
Pak se informujte o novince od firmy Dermacol, která představuje svou novinku – Elixir Cream.

Elixir Cream je lehký, snadno vstřebatelný krém s mimořádnou účinností proti vráskám, vhodný k regeneraci zralé pleti.
Obsahuje komplex účinných látek, které vyváženě působí na pokožku a podporují její obnovu. Díky jedinečnému složení krému mohou účinné látky – zejména speciální „enkapsulovaný“ retinol - pronikat až do hlubších vrstev pokožky, a pleť tak účinně regenerovat, hydratovat a zvláčňovat.

Pravidelným používáním krému se postupně zvyšuje pružnost pokožky a redukují se vrásky a linky a předchází se tvorbě nových.
Při používání Elixir Cream je pleť zároveň regenerovaná, hydratovaná a dokonale chráněná před nepříznivými vlivy prostředí.

Krém má jemnou, květinovou parfemaci, je vhodný pro péči o všechny typy pleti.

Novinka kosmetiky Dermacol, Elixir Cream, zaujala i moderátorku Lucii Borhyovou (na snímku s marketingovou ředitelkou společnosti Alphaduct, a. s., Mgr. Věrou Komárovou). Lucie Borhyová na tiskové konferenci značky Dermacol uvedla, že si oblíbila zejména novou dekorativní kosmetiku Dermacol, se kterou se setkala v maskérně televize Nova. „Kosmetika Dermacol si mě získala především svou kvalitou,“ řekla Lucie Borhyová. „Oko kamery totiž odhalí i nejmenší nedostatky pleti a make-upy Dermacol stoprocentně kryjí, pudry, stíny a tvářenky skvěle drží. Pleť přitom působí přirozeným dojmem i při náročném líčení, které je v televizi potřebné,“ dodala.    

       
Reklama