dermacolStále ta stejná otázka: Jak se co nejrychleji dostat do formy, když se léto blíží tak rychle? Při zkoušení nových plavek se zdá vše ještě horší a už se začínáte smiřovat s tím, že dermacolletošní teplé dny a dovolenou prožijete zahalená v ručníku.

DERMACOL ENJA je ucelená řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie, zpevňovat pokožku, zabraňovat vzniku strií a odbourávat celulitidu. Ať už jste se svojí postavou spokojená, nebo na jejím zdokonalování pracujete, DERMACOL ENJA vám přijde vhod. Můžete používat jen jeden přípravek nebo jich kombinovat více, čímž se i zvyšuje jejich účinnost. Chcete se osvěžit po návštěvně posilovny? Nabijte své tělo uvolňující energií Enja Shower gelu už ve sprše a pak vyživte svou pokožku balzámem Enja Balsam 3v1, který dodá pokožce zpevnění, hydrataci i zvláčnění. Máte nespočet voleb, jak si dopřát tu nejlepší péči.

Za měsíc štíhlejší o jednu konfekční velikost?

dermacolPřed létem jistě uvítáte zeštíhlující přípravky, které pořádně zatočí s tukovými polštářky na bříšku a zadečku. Dopřejte si 2x denně „odtučňovací“ kúru se zeštíhlujícím gelem na bříško Enja Slim Gel, který díky kofeinu a speciálním dermacolpolysacharidům stimuluje štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání.
Pokud vás naopak trápí široké boky a na nich se ukládající „bochánky“ pak sáhněte po vypínacím gelu na hýždě a boky Enja Lift Gel, který díky účinnému liporedukčnímu systému zeštíhluje a remodeluje vaše problémové partie. Účinné látky dlouhodobě zabraňují opětovnému ukládání tuků, podporují prokrvení a regeneraci pokožky.

Klinická studie Státního Zdravotního ústavu v Praze prokázala, že při pravidelném používání Enja Slim gelu, Enja Lift gelu se už za měsíc dočkáte zeštíhlení až o 1 konfekční velikost. Podmínkou však je, abyste svému tělu věnovala dostatečnou péči a důsledně používala přípravky na zeštíhlení 2x denně (ráno a večer).
Nemusíte se bát. Jemný gel se do pokožky krásně vstřebá a nelepí.

Celulitidy se zbavte doslova přes noc!

dermacolPomerančová kůže trápí i štíhlé ženy. Způsobuje ji životní styl, špatná životospráva a ukládání toxických látek v tukových buňkách v oblasti zadečku, stehen, ale někdy i na pažích. Přípravky DERMACOL ENJA určené k boji proti celulitidě jsou efektní, odbourávají celulitidu a vyhlazují pokožku. Enja Night je vyvinuta tak, aby působila, když vy spíte. Intenzivní noční péče proti celulitidě působí proti nočnímu ukládání tuků a urychluje odvodnění a odplavení toxických látek z těla v době, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Pravidelnou aplikací se pokožka stává pevnější a vzhled pomerančové kůže se znatelně redukuje. Můžete se spolehnout, že když se večer řádně namažete, celou noc bude pracovat za vás a vy se tak každé ráno můžete kochat pohledem na hladší a hladší pokožku.

Přípravky řady DERMACOL ENJA si vezmou vaše tělo do parády!

Více informací na www.dermacol.cz

Reklama