Chcete udělat něco pro svou postavu? Trápí vás celulitida? DERMACOL ENJA si vás vezme do parády! Vybrali jsme na základě vašich rekcí deset čtenářek, které otestují přípravky DERMACOL ENJA!

Co přesně budou testovat?

enja gelDERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie, zpevňovat pokožku, zabraňovat vzniku strií a odbourávat celulitidu. Ať už jste se svojí postavou spokojená nebo na jejím zdokonalování pracujete, DERMACOL ENJA vám přijde vhod. Můžete používat jen jeden přípravek nebo jich kombinovat více, čímž se i zvyšuje jejich účinnost. Máte nespočet voleb, jak si dopřát tu nejlepší péči. Přípravky řady DERMACOL ENJA si vezmou vaše tělo do parády!

Zatočte s celulitidou a zeštíhlete problematické partie!

ENJA INTENSIVE ANTI-CELLULITE TREATMENT NIGHT

ENJA NIGHT je vyvinuta tak, aby účinně působila proti nočnímu ukládání tuků a urychlila odvodnění a odplavení toxických látek z těla v době, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Extrakty z mořských řas, koňského kaštanu a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastinu a efektivně odbourávají viditelnou celulitidu. Působení ještě zintenzívní komplex Polyplant Anti-CelluliteTM (obsahuje extrakt z břečťanu, mořské řasy Fucus, citroníku pomerančového a rozmarýny), který pokožku těla stimuluje a vyhlazuje. Pravidelnou aplikací se pokožka stává pevnější, vzhled „pomerančové kůže“ se znatelně redukuje.
Použití: Aplikujte krouživými pohyby na problémové partie každý večer.
Množství: 150 ml

Každá ze čtenářek získává dva tyto přípravky. Těšíme se, až nám napíší, jak s nimi byly spokojené, a na jejich úbytek celulitidy! Hlavní je pravidelnost, přípravek ENJA NIGHT se aplikujte krouživými pohyby na problémové partie každý večer! K odbourání celulitidy je také nutné dodržovat pitný režim a dbát na pohyb.

Komu jsme tedy přípravky zaslali???

  • blesksoft

samozřejmě jako každá žena se děsí léta až oblékne plavky a vyvalí se pomeranč - tedy prozatím horší by už byl květák. Proto s tím musíme začít něco dělat. Venku už je konečně krásně a můžeme se víc pohybovat na čerstvém vzduchu. A pohyb v kombinaci s krémem může být dobrý začátek v boji proti té zákeřné potvoře co trápí ženy bez rozdílu věku. Ti chlapi se mají - mají prdelky jak malovaný :-)))))

  • avelova

Škoda, že tento příspěvek neumožňuje vložení fotky, ta by totiž nahradila všechna slova, kterými zde hodlám plýtvat na téma: " Proč právě já POTŘEBUJI otestovat Enja NIGHT?" Po zimě je má pokožka více než pomerančová a pravidelná masáž kvalitním přípravkem by jí jistě dodala svěžesti a hladkosti mnohem více odpovídající mému věku.

  • megan2

Hezký den,
Novinku od Dermacolu bych moc ráda vyzkoušela.Dermacol patří mezi mé oblíbené značky a zatím jsem s ním byla spokojená,tak bych ráda věděla,zda i tento přípravek,je tak užásný jako v popisu...
Máme před sebou léto,krátké sukně a moje stehna s celulitidou .takže budu muset zaútočit....snad by mi dermacol pomohl

  • Mandy

Přípravek od Dermacolu bych velice ráda vyzkoušela a na vlastní kůži se přesvědčila, že opravdu nějaký přípravek je schopen má stehna a zadeček trošku zformovat. Po porodu se má postava velmi změnila a v dnešní době už nemohu vystavovat na obdiv své nohy, tak jako kdysi . Kila navíc a celulitida, která na nich přibyla opravdu nevydá velmi vábně, a proto bych stav své pokožky a proporce ráda vylepšila nejen k vůli sobě, ale i s vému manželovi, aby měl ještě co v budoucnu obdivovat

  • mamisek

Moc ráda bych proticelulitidní přípravek vyzkoušela, protože už delší dobu bojuji s příznaky celulitidy a ne a a ne se jí zbavit. Zkouším cvičit, pravidelně pít a k tomu prý je třeba i dobře masírovat a mazat... tak třeba to bude to poslední, jak se říká, "do třetice všeho dobrého" co mi v boji s celulitidou chybělo. Hurá, jak ráda bych ENJU vyzkoušela:-) Byla bych jistě při použití velmi svědomitá - jen aby už byla celulitida fuč!

  • Kubatek

Zdravím všechny stejně ,,postižené ženy a dívky",já už jsem asi 8 let neměla na sobě sukni,šortky nebo něco v čem jsou vidět nohy.Moje celulitida už je vidět i na lýtkách,podotýkám,že nejsem obézní,měřím 167cm a vážím 60kg.Vyzkoušela jsem kde co všechno,výsledky mizivé až žádné.V létě se běžně pařím v riflích,protože v tenkých kalhotách je celulitida vidět.Už jsem to přestala řešit,hlavně,že jsem jinak zdravá.Mám pěkné oči a to je vidět i v kalhotách .

  • balunka1

Dobrý den, chtěla bych to vyzkoušet proto, že jsem štíhlá, ale po dvou dětech už postava není, co byla, vím, že je to normální, ale chci se líbit svému manželovi.Máme bez pár měsíců 20 let od svatby. Tak to už stojí za to, něco udělat, ne?

  • musztelka

Nikdy jsem o svou postavu nějak extra nepečovala, stačil mi tělocvik ve škole a cukrárnám jsem se zrovna nevyhýbala. Teď už ale tělocvik nemáme a já jako správný student končící studium sedím denodenně u počítače a kynu a kynu. A proto jsem se rozhodla: teď půjdu do sebe! O Vánocích jsem objevila kouzlo zázvorového čaje, kterého se dají vypít litry naprosto bez problémů. Pitný režim - splněno. Při návštěvě knihkupectví jsem si koupila knížku s CD o cvičení, cvičím doma. Pravidelný pohyb - splněno. Mám sepsaný plán a při dosažení určitého cíle se odměním. Motivace - splněno. A krém co dělá zázraky? S tím už bych se jen těšila, až si můj nic netušící přítel všimne, že se jeho baculka vytvarovala do nečekaných křivek

  • Evuska007

Téměř všechny bojujeme s celulitidou a která ne, je nejšťastnější. Nejhorší na tom je, že i štíhlým ženám se celulitida nevyhýbá. Já se ale mezi štíhlé řadit opravdu nemohu. Díky úrazu nohy mám teď pár kilo navíc, které by mi sice mohly vyplnit ďolíčky na kůži, ale není tomu tak. Nikdy jsem žádné přípravky proti celulitidě nevyzkoušela, takže v tomto směru jsem opravdu úplný "nováček"... Vezmete si moje tělo do parády?

  • Ultraviolet

tak jsem si i já řekla, že je nejvyšší čas zatočit s kily, centimetry a dolíčky však lektorka na trampolínkách na mě významně pomrkala, že se blíží čas plavek a musím uznat, že má víc než pravdu a týká se to mě od předsevzetí ze Silvestra uteklo hodně vody a výsledek žádný . tudíž zařadila jsem pohyb, neperlivou vodu a ještě by to chtělo nějakého pomocníka na ty důlky s Dermacolem mám super zkušenosti s dekorativní kosmetikou, tak doufám a věřím, že by pěkně zatočil i s celuloškou ať si zase mohu vzít minisukni a vyrazit do světa no a každá pomocná ruka v boji se přeci hodí , tak držím všem palce.

Pozn. red.: Příspěvky čtenářek neprošly jazykovou korekturou.

Reklama