NOVINKA: Fa Men Xtreme Invisible Power

Chcete účinnou ochranu před pocením a vlhkostí, ale vadí vám skvrny, které na oblečení zanechávají běžné antiperspiranty? Značka Fa od společnosti Henkel má pro vás nyní řešení v podobě antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power. Jde o vysoce účinný antiperspirant s recepturou, která kombinuje vědecky ověřenou 72hodinovou ochranu před potem a tělesným pachem s účinnou prevencí před třemi nejběžnějšími typy skvrn od deodorantů.

Muži potřebují spolehlivou, vysoce účinnou ochranu před potem v podpaží a nepříjemným tělesným pachem, ale zároveň i deodorant, který na oblečení nezanechá trvalé stopy. Fa Men Xtreme Invisible Power nabízí ověřenou 72hodinovou ochranu před potem a tělesným pachem, a zároveň bojuje se třemi nejběžnějšími typy skvrn od deodorantů: bílými stopami na barevném a tmavém oblečení, žlutými stopami na bílém či barevném oblečení a mastnými skvrnami.

Fa

Jak to funguje?

Běžné deodoranty a antiperspiranty mohou během svého působení zanechat na tmavém a barevném oblečení nežádoucí stopy. Pokud zbytky těchto přípravků reagují s potem a pracími prostředky, je tento efekt ještě silnější a bílé skvrny se pak nedají odstranit bez zvláštního ošetření. Některé z běžně dostupných produktů, které se pyšní tím, že skvrny nezanechávají, fungují na principu působení oleje. Ten obalí reaktivní zbytky, jenomže tím se docílí vytvoření mastné nepřehlédnutelné skvrny. Po delší době pak mohou tyto odolné bílé či mastné skvrny zežloutnout nebo zhnědnout a vaše oblíbené oblečení zničí.

Inovovaná technologie antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power je založena na bázi emulze. Místo práškové složky, se v receptuře nachází tekutý komplex aktivních látek zabraňujících pocení, takže na vašem oblečení se žádné bílé stopy ani nemohou objevit. Látky obsažené v novém antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power byly podrobeny velice pečlivému výběru, aby šly snadno vyprat: aktivní látky a optické neutralizéry v aerosolu jsou na vodní bázi, takže po vyprání nezůstávají žádné skvrny ani mastné stopy. V kuličkovém aplikátoru je navíc obsažena látka zabraňující oxidaci a následným nevzhledným žlutým skvrnám. Nová technologie byla dokonce přihlášena k patentovému řízení.

ysoce účinné složení antiperspirantů Fa Men Xtreme Invisible Power poskytuje mužům 72hodinovou ochranu před potem a tělesným zápachem – zejména ve stresových situacích. Všechny produkty byly vyvinuty se zřetelem na vynikající výsledky a jejich účinnost v extrémních podmínkách byla vědecky ověřena.

Portfolio řady Fa Men Xtreme Invisible Power:

Fa Men Xtreme Invisible Power - antiperspirant ve spreji, 150 ml – DMOC 84,90 Kč

Fa Men Xtreme Invisible Power –Roll-on antiperspirant, 50 ml – DMOC 84,90 Kč      

Přípravky řady Fa Men Xtreme Invisible Power se na pultech obchodů objeví v lednu 2013.

Reklama