Dennodenně jsme vystavováni negativnímu působení toxických látek. Znečištěné životní prostředí, stres, nedostatek pohybu, odpočinku, nevyvážená strava - to všechno jsou škodlivé jevy, jejichž působení vyvolává v lidském těle takzvanou autotoxikaci – zanášení těla jedy. Důsledkem bývá celá řada onemocnění, od trávicích potíží, přes nespavost, únavu, vyčerpanost, až po deprese, poruchy imunity a nádorová onemocnění. Rádi bychom vám představili přípravek Denoxinal, který podporuje přirozené detoxikační procesy v těle a chrání játra před poškozením.

 

 

Jak je zřejmé z posledních vědeckých studií, asi třicet procent obyvatel má porušenou látkovou výměnu. V jejich trávicím systému převažují střevní bakterie, které podporují vznik nemocí. Tato porucha se projevuje nedostatečným vstřebáváním vitaminů, minerálů a jiných živin a zpomaleným odbouráváním jedovatých a odpadních látek. Organizmus tak postupně „otravuje“ sám sebe – výsledkem je snížená imunita, kožní problémy, únava apod.

 

Tělo v ohrožení

Toxiny putují krevním řečištěm k dalším orgánům a postupně způsobují jejich poškození. Nejvíce jsou postiženy plíce, játra, ledviny a kůže. Také tlusté střevo, které působí jako odpadní systém našeho těla, je ohroženo. Odpadní látky se hromadí a usazují na jeho stěnách, a tím blokují a ucpávají průchod výživným látkám. Tvoří tak živnou půdu pro bakterie a viry.

 

Projevy intoxikace organizmu

* snížená imunita

* bolesti hlavy

* výkyvy nálad, deprese

* špatná paměť, pocity zmatenosti

* malátnost a letargie

* zácpa nebo průjem

* nadýmání

* celulitida

* přibývání na váze

* zápach z úst či bělavý povlak na jazyku

 

 

Jak se bránit 

Samozřejmě na prvním místě zdravým životním stylem. Jenže vyvážená strava, dostatek pohybu, odpočinku a pobyt v co nejčistším prostředí zůstávají pro mnohé z nás zatím jen utopií. Pokud tedy chceme pro vnitřní očistu svého těla udělat něco navíc, měli bychom si zvyknout na pravidelnou detoxikační kúru. Kromě držení půstu či speciálních diet je nejjednodušším způsobem pravidelné užívání potravinového doplňku Denoxinal, který podporuje přirozené detoxikační procesy v těle a chrání játra před poškozením.

 

Přírodní tajemství Denoxinalu

Přípravek obsahuje osvědčenou speciální kombinaci léčivých bylin a látek s nutričním významem, které podporují metabolizmus a odstraňování jedovatých látek z těla.

 

Účinné rostlinné látky

* Chlorella – zelená, sladkovodní řasa, která přežívá na Zemi už 2,5 miliardy let, a to díky dokonalému mechanizmu obnovování DNA. Obsahuje asi 60 % bílkovin, 20 % uhlovodanů, 10 % tuků a celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, působících jako antioxidanty. Pro detoxikaci je důležitý především obsah chlorofylu.

* Řešetlák – plody této rostliny jsou bohaté na antrachinony, antranoly, flavonoidy a třísloviny. Mají projímavé a žlučopudné účinky.

* Ostropestřec mariánský – plody obsahují směs flavonolignanů, která je známá pod názvem silymarin. U těchto látek byl prokázán příznivý účinek v prevenci akutního i chronického poškození jater.

* Lopuch větší – kořen je bohatý na inulin, druh vlákniny s bifidogenními vlastnostmi, který upravuje činnost trávicího traktu, reguluje hladinu cholesterolu a jiných tuků v krvi, příznivě působí u cukrovky  a zvyšuje vylučování škodlivých látek stolicí.

* Tyto látky jsou doplněny dalšími významnými složkami, jako je smetanka lékařská, jetel luční, česnek, pektin a vitamin C.

 

Co umí Denoxinal

* pomáhá odstraňovat jedovaté látky z organismu

* ovlivňuje detoxikační funkci jater

* napomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi

* podporuje látkovou výměnu a správnou funkci trávicího traktu

* je vhodný po konzumaci nevhodného nebo nadměrně zatěžujícího jídla

* působí jako prevence civilizačních chorob

* pomáhá zvyšovat imunitu

* pomáhá zlepšovat psychickou kondici

* příznivě ovlivňuje průběh chronických onemocnění

* zlepšuje stav pleti a vlasů

 

Komu Denoxinal pomáhá

* osobám se zažívacími problémy

* lidem s větší spotřebou alkoholu

* kuřákům

* všem lidem toužícím po lepší kondici, vitalitě a zdraví

 

Užívání

Jedna tableta Denoxinalu denně se užívá po dobu 1 až 2 měsíců. Polyká se po jídle a zapíjí vodou. Kúru je vhodné opakovat 4x do roka. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Balení

Na trhu je v současnosti k dostání menší balení o obsahu 30 tablet i dvojnásobná dávka určená k dvouměsíční kúře o obsahu 60 tablet.

 

Doporučená cena

balení 30 tbl – 186 Kč

balení 60 tbl – 347 Kč

 

Více informací o ostatních přípravcích na www.walmark.cz

Reklama