kateeee.jpg

Foto: Profimedia

Snídaně

O Kate je známo, že je velkou fanynkou koktejlů, které si ráda dopřává ke snídani. Podobně jako její švagrová Meghan Markle. Podle serveru Mail Online si dělá často smoothie s kapustou, spirulinou, matchou, špenátem, římským salátem, koriandrem a borůvkami. S touto kombinací není divu, že má neustále tak zářivou pleť a vypadá zdravě. Čas od času si také ráno pochutná na misce s ovesnými vločkami.
 
Oběd

Ačkoliv Kate není vegetariánkou, údajně jí k obědu hlavně bezmasá jídla. Při jejím a Williamově královském turné po Indii šéfkuchař Raghu Deora, který byl pověřen přípravou pokrmů pro královský pár během jejich pobytu v Taj Mahalu, odhalil, že jim servíroval například čočkové kari. Vévoda a vévodkyně z Cambridge si také rádi pochutnají na sushi. Podle článku v Daily Mailu z roku 2014 má Kate také v oblibě melounové saláty, tabbouleh, ceviche nebo španělskou zeleninovou polévku zvanou gazpacho.
 
Večeře

K večeři nejí Kate nic neobvyklého. Dá si ráda pečeni, těstoviny nebo kari. Již dříve přiznala, že je fanouškem kořeněných jídel. Dalším oblíbeným pokrmem Kate a Williama je pečené kuře. Na tom si ostatně prý pochutnají i princ Harry a jeho manželka Meghan.