Dnešní soutěž se týká samozřejmě denního tématu, a to spisovatelky Boženy Němcové. Takže soutěžní otázka: Uhádněte věk babičky, se netýká ledajaké babičky, ale babičky Boženy Němcové, a to v době, kdy přijela na Staré Bělidlo.

Podotýkám, že se nejedná o věk filmových představitelek Terezie Brzkové ani Jarmily Kurandové.

Na stránkách Žena-in už to zmíněno bylo. Kdy a v jakém článku, to neprozradím. Možná samy naleznete, nebo si vzpomenete, či přímo samy víte.

Kolik bylo let babičce Boženy Němcové, v době, kdy přijela na Staré Bělidlo?

babicka

Nevkládejte správnou odpověď do diskuze pod článkem!

Soutěžte zde

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejníme i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se objevují v magazínu ŽENA-IN.cz s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

jaj

Reklama