Soutěžní otázka 31. ledna 2012 se bude týkat - jak jinak - školy. Tedy spíše řečeno školáků a jedné předškolačky. :)

Některé z vás asi namítnou, že soutěž je zase příliš jednoduchá. Ale mým úmyslem není jenom potrápit mozkové závity, ale tentokrát spíš potěšit roztomilými fotografiemi, na nichž se nachází... ,a to už bude vaším úkolem. Uhodněte jména dvou školáků a jedné předškolačky.

Fotografie číslo jedna

Dobře si prohlédnětě malého rošťáka v horní řadě, třetího zleva. Rošťáctví mu vydrželo po celý život a historkami ze školních let dokázal pobavit všechny kolem. Národ ho miloval.

ladin

Fotografie číslo dva

Tento rošťácký kukuč patří osobnosti, kterou dohledáte i na stránkách Žena-in. V článku naleznete velmi podobnou fotografii, kterou můžete porovnat a jméno tak odvodit. Já jen malinko napovím, že tento rošťácký kukuč má jeho nositel dodnes.

frantisek

Fotografie číslo tři

Patří roztomilé předškolačce, která měla v dospělosti hodně společného s rošťákem na fotografii číslo jedna.

jirinkaa

Všechna tři „celá“ jména hereckých osobností napište v řadě za sebou do odpovědního boxu, ke kterému se dostanete přes následující odkaz....

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejníme i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se objevují v magazínu ŽENA-IN.cz s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJEME: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEVYZRAZUJTE SPRÁVNOU ODPOVĚĎ DO DISKUZE POD TÍMTO ČLÁNKEM. DISKVALIFIKUJETE SE TAK Z MOŽNOSTI VYHRÁT DÁRKOVÝ BALÍČEK.

jaj

Reklama