U soutěžní otázky se vrátíme zpátky do Čech, konkrétně do hypermarketu, ve kterém nakupujeme potraviny. A v tomto obchodním centru sedí u každé pokladny paní pokladní, která to nemá vůbec, ale vůbec jednoduché.

Práce pokladních v hypermarketech není záviděníhodná. Dlouhé nekonečné fronty zákazníků, kteří jsou nevrlí, náladoví, nedočkaví. A paní pokladní se musí za pár šupů na všechny usmívat.

hyperTato atmosféta je velmi dobře zachycena v jisté české groteskní veselohře, kde si jedna z nejpřednějších (současných) českých hereček zahrála roli pokladní hypermarketu, které při její jednotvárné práci a nařízené úslužnosti doslova ztvrdne úsměv na tváři a po skončení směny si musí „rozhýbat sanici“. :)

Vaším úkolem je uhodnout jméno herečky a název filmu, ve kterém se tato scénka odehrává.

Malá nápověda: Tato herečka si zahrála například ve filmu Pupendo.
Tak hledejte a pátrejte. :)

... ...

Nevkládejte správnou odpověď do diskuze pod článkem!

Odpovídejte na následující odkaz.
JMÉNO HEREČKY, NÁZEV FILMU

 

Pravidla soutěže

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejníme i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se objevují v magazínu ŽENA-IN.cz s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

jaj

Reklama