Ani dnes nebude chybět hádanka. Pokud pozorně sledujete naši rubriku Cestování, bude pro vás řešení hračkou. Ke správné odpovědi by vám měly stačit dvě fotografické nápovědy, které najdete v této novince

První se týká lásky. Ticíce, možná miliony milenců zanechávají v tomto městě své vzkazy a monogamy.

hadanka

Druhá opery. Každým rokem je lásce zasvěcena i městská aréna. Lásce k operní múze

hadanka

Tyto dvě indicie by vám měly stačit ke správné odpovědi, kterou napište do odpovědního boxu KLIKNĚTE ZDE. Box bude aktivní do dnešních 16 hodin. Krátce na to se dozvíte správné řešení.

Věříme, že máte čestně sportovního ducha a nebudete v diskuzi prozrazovat řešení, ani napovídat. Čtenářka, která se takového prohřešku dopustí, bude ze soutěže vyloučena.

Kdo soutěžit nechce, nemusí druhým kazit radost ze hry.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se nyní objevují v magazínu ŽENA-IN.cz s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

jaj

Reklama