Dnes se vás zeptám na pár jmen velmi plodných rodičů, kteří měli (a mají) dětí jako smetí.

Rodič číslo 1.

První jméno patří světově uznávanému hudebnímu skladateli, který se narodil v 17. století a jemuž dala jeho manželka celkem třináct dětí z jeho celkem dvaceti! Většina dětí samozřejmě zemřela v útlém věku.
Znáte jméno tohoto hudebního skladatele, který si nedával bacha? :)

Rodič číslo 2.

Panovnice, která porodila celkem 16 dětí, i když ne všechny se dožily dospělosti a ne všechny měly jednoho a toho samého otce :)
Jméno této nevěrnice?

Rodič číslo 3.

A půjdeme do současnosti. I tady se najdou zdatní ploditelé. Jeden z nich navíc i dobře fotí a tvrdí o sobě, že neví kolik má dětí, ale jistě jich bude hodně. Oficiálně si jich napočítal dvanáct.
Koho mám na mysli?  

Rodič číslo 4.

Jde opět o hudebního skladatele, který byl na vrcholu hlavně v 70 a 80 letech minulého století. Dodnes ho pojí velké pracovní přátelství s jednou ze zlatých slavic a je otcem šesti dětí. Ty má však s manželkou.
Už tušíte, o koho jde?

Rodič číslo 5.

A pětici uzavřeme opět ženou, jde o herečku, která se místo herecké kariéry rozhodla rodit děti, mají to v rodině, i její bratr je velmi plodný. Ona má s velmi známým hereckým manželem už čtyři kluky, přičemž ten poslední se narodil nedávno.
Její jméno?

Dobře popřemýšlejte, v odpovědích se prosím neunáhlete. Chci po vás samozřejmě jen jedno jméno, ne i jejich partnerů.
Čas máte až do pondělka 4. června, kdy bude v 8.30 soutěž ukončena a následně v dopoledních hodinách zveřejněny správné odpovědi.

Správná jména pište v řadě za sebou do odpovědního boxu

Odpovědní box KLIKNI

Co můžete vyhrát?

kuch

V této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdraví od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama