Dnes uzavíráme první kolo denních soutěží o dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun! A kol se budou týkat i dnešní otázky, ovšem vzhledem k tématu se bude jednat o kola automobilová.

Přikládám čtyři fotografie a vašim úkolem je napsat jména majitelů těchto čtyřkolových krasavců. U poslední fotografie je pouze krátký výřez, ovšem, když si podrobně prohlédnete interiér automobilu, bude uhodnutí jména jednodušší. :)

Foto číslo 1.

Pro koho byla určena tato krásná Tatrovka? Který významný člověk v ní jezdil?

fotojedna

Foto číslo 2.

Která žena byla majitelkou této roztomilé Bugatky?

fotodva

Foto číslo 3.

Kdo z našich současných celebrit je „majitelem“ této luxusní Audiny?

fototri

Foto číslo 4.

Výřez fotografie z bakelitového, ve své době velmi populárního autíčka. Po celý život v něm jezdil s tralaláčkem na hlavě - kdo?

fotoctyri

Všechna čtyři jména napište v řadě za sebou do odpovědního boxu, ke kterému se dostanete přes následující odkaz....

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejníme i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se objevují v magazínu ŽENA-IN.cz s každým editačním tématem. Toto je poslední soutěž o dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun, která končí právě dnes - 6. února 2012. Pokud jste odpověděly správně alespoň na sedm soutěžních otázek, byly jste zařazeny do slosování o výhru.

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJEME: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEVYZRAZUJTE SPRÁVNOU ODPOVĚĎ DO DISKUZE POD TÍMTO ČLÁNKEM. DISKVALIFIKUJETE SE TAK Z MOŽNOSTI VYHRÁT DÁRKOVÝ BALÍČEK.

jaj

Touto hádankou naše měsíční soutěž končí. Zítra, tedy v úterý 7. února 2012 vylosujeme vítězku (jednu čtenářku, která správně odpověděla alespoň na sedm hádanek). Další hádanková soutěž o novou cenu bude probíhat od středy 8. února.

Reklama