Vloni touto dobou jsem vám dala soutěžní otázku, týkající se rozpoznání dětí, které se později v dospělosti staly slavnými. Tato soutěž se vám moc líbila, tak co kdybychom si ji zopakovaly? Samozřejmě s jinými adepty.

A vezmeme to napříč stoletím. :)

Foto číslo 1.

Tato krásná copatá holčička, budoucí slavná herečka, se narodila ještě za Rakouska-Uherska. Dožila se neuvěřitelného věku - 99 let. Její jméno?

fotojdna

Foto číslo 2.

Tento klučičí kukuč patří známému herci, který nedávno v plné síle a zdraví oslavil osmdesátku. Je menšího vzrůstu a proslavila ho zejména seriálová role jistého poštmistra...

vroce

Foto číslo 3.

A jdeme k mladším adeptům. Z této milé herecké holčičky se stala vynikající česká dabérka, která jako malá ráda chodila s proutěným košíkem :) Víte, jak se jmenuje?

fottri

Foto číslo 4.

Určitě velmi jednoduché. Copak je to za cvalíka, který hraje na banjo? Prosím jeho civilní jméno.

fotoctyri

Foto číslo 5.

Tuto mladou rebelku asi poznáte také hned, poněvadž i když už je maminkou, rebelkou zůstala pořád.

fotopet

Foto č. 6.

A jako poslední se mi podařilo ukořistit i jedno miminko. Je na něm zlobivý kluk, dnes už také tatínek, kterému se však pořád (a podle mě neprávem) říká protekční spratek. Kdopak to je?

malypavlik

Všech šest jmen piště v řadě za sebou do odpovědního boxu.

Odpovědní box KLIKNI

Odpovídat můžete až do pondělí 2. 7., kdy se v dopoledních novinkách dozvíte správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny od firmy Albi: hry Mlýn a Člověče na ex!

hrahra

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 18. 6. 2012 do 18. 7. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Mlýn. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o Člověče na ex!

 

 

 

Reklama