V roce 1996 uvedla společnost Oriflame na trh pleťový krém Maximum+, který se záhy stal, díky svým účinkům, jedním z nejoblíbenějších artiklů.

V roce 2005 se krém dočkal nového přebalu a vylepšeného složení. Dál tak kraloval prodejům v Oriflame.

Nyní po dalších 4 letech Oriflame přichází s další inovací a přináší krém Maximum v denní a noční verzi.

Krémy Optimals Bio Maximum+™ jsou určeny pro aktivní ženy nad 40 let, které hledají přípravek zaměřený nejen proti vráskám, ale zároveň intenzivně pečující o celkový stav pleti – její pružnost, pevnost a strukturu.

dDenní krém Optimals Bio Maximum+™ přirozeným způsobem obnovuje strukturu pleti, a tak jí poskytuje maximální podporu. Mikrokolagen posiluje tvorbu kolagenu, zatímco mikroelastin ze sójových proteinů zlepšuje elastinovou stavbu pleti. Prokázaný účinek: během 4 týdnů je obnovena mladistvá pružnost pleti. Obsahuje vitamin E s antioxidačními vlastnostmi.

dNoční krém Optimals Bio Maximum+™ se silnou přírodní recepturou nabitou složkami pro podporu tvorby kolagenu a elastinu obnovuje podpůrnou strukturu pleti během noci. Dodává pleti sílu a pevnost a pomáhá jí získat viditelně mladší vzhled.

 

 

http://mediabank.ori/oriflame/image.php?sessHash=YToyOntzOjI6ImlkIjtzOjY6IjEzMjU2OCI7czo0OiJ0eXBlIjtzOjEwOiJ4eGxwcmV2aWV3Ijt9&c=27ce9http://mediabank.ori/oriflame/image.php?sessHash=YToyOntzOjI6ImlkIjtzOjY6IjEzMjU2OSI7czo0OiJ0eXBlIjtzOjEwOiJ4eGxwcmV2aWV3Ijt9&c=884cahttp://mediabank.ori/oriflame/image.php?sessHash=YToyOntzOjI6ImlkIjtzOjY6IjEzMjU2OCI7czo0OiJ0eXBlIjtzOjEwOiJ4eGxwcmV2aWV3Ijt9&c=27ce9

  • MIKROKOLAGEN je aktivní složka sestávající ze dvou peptidů, které prokazatelně zlepšují pružnost a barevný tón pleti a zároveň snižují hloubku, délku a hustotu vrásek. Tyto peptidy se vstřebávají do pleti a stimulují pleťové buňky, což vede k obnově buněčných funkcí. Zvyšuje se tvorba kolagenu a fibroblastů, které posilují strukturu a zmírňují viditelnost vrásek.  
  • MIKROELASTIN z hydrolyzovaných sójových proteinů posiluje schopnost  buněčné obnovy, strukturu pleti a její regenerační a zpevňující vlastnosti. Zvyšuje slučování elastinu a kolagenu, zároveň podporuje tvorbu elastinu, a tak zlepšuje celkovou pružnost pleti. Má preventivní účinky a opravuje škody.
  • S antioxidačním vitaminem E

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce pečující kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE