robzone

Máme být krásné, milé, úspěšné v práci a samozřejmě v klidu a s nadhledem zvládat domácnost a výchovu dětí. To je však pro většinu z nás, které si chceme najít čas také na sebe, prostě nadlidský úkol. Pokud se o to však skutečně pokoušíme, tak v nás pravděpodobně dříve či později „bouchnou saze“ a problém je na světě. Vyčítáme, přemítáme, kde se stala chyba a marně se pokoušíme zjistit, kde na to ostatní berou energii a co děláme špatně. Mají snad partnera, který doma skutečně pomáhá? Uklízečku? Chůvu? Nebo je dokonce baví péče o domácnost? Měly jsme si vzít raději Pištu Hufnágla?

Předpokládejme, že u sousedů „není tráva zelenější“ a chod domácnosti zde pravděpodobně probíhá velmi podobně. Všechny si velmi dobře uvědomujeme, že je možné čas trávit daleko příjemněji než úklidem. Veškeré snahy o emancipaci a spravedlivé rozdělení povinností často selhávají a přes veškeré úsilí zůstane stejně značná část na nás.

Přes veškeré úsilí se velmi často k úklidu nedostanete častěji než jednou týdně, pokud tedy nepatříte mezi ženy typu Stepfordských paniček a úklid Vám nepřináší nějaké zvláštní potěšení. Přitom nejnutnější minimum je vysávání alespoň dvakrát týdně. Samozřejmě pro astmatiky, alergiky a v bytech s větší prašností či malými dětmi, by se mělo uklízet ideálně denně. Vedle času, který tento záměr často komplikuje, je další potíží i fakt, že v průběhu vysávání se právě ten nejjemnější prach může dostat až do plicních sklípků a následně vstřebávat do krevního oběhu a poškozovat organismus. Nejzdravější úklid je tedy ten, u kterého nejste.

V dnešní hektické době je naštěstí už i tento problém řešitelný. Pokud si zrovna nechcete, nebo nemůžete dovolit uklízečku, je možné velmi dobře využít robotický vysavač. Už tak máme dost starostí s nakupováním, vařením, žehlením a dalším kolotočem povinností. Proč tedy alespoň neustálou starost o podlahy nesvěřit do péče robotického vysavače? Na doporučené vysávání minimálně dvakrát týdně nemá naprostá většina z nás ani čas, ani energii.

robzone

Robotický vysavač provede každodenní úklid za Vás a navíc v době, kdy nejste přítomni. Vyhnete se tak případnému vdechování prachu a kontaktu s roztoči či bakteriemi. Pokud Vám však jde o skutečně hygienicky čisté podlahy, zaměřte se na takové modely, které uklizené podlahy zároveň dezinfikují. To bývá řešeno například UV-C lampou. Tou disponuje například robotický vysavač RobZone Roomy Gold http://www.robzone.cz/roomy-gold. UV-C lampa veškeré škodlivé patogeny bezpečně zlikviduje. UV-C záření ničí strukturu DNA roztočů, takže se nemohou rozmnožovat a když se o to pokusí, hynou.

Každodenním úklidem výrazně snížíte prašnost ve vašem bytě. Zároveň také omezíte šíření roztočů, kteří se přenášejí pouhým prouděním vzduchu, ke kterému dochází při běžných domácích aktivitách jako například pouhou chůzí, či otevřením dveří. Technika nám v dnešní době pomáhá skoro ve všech oblastech, tak proč tu možnost nevyužít také pro každodenně uklizený a zdravější domov. Ať se kolem úklidu začne konečně točit ten, kdo byl pro to stvořen...

Chcete vidět, jak robotický vysavač pracuje, co všechno umí, jaké jsou jeho možnosti? Objednejte si jeho nezávazné předvedení!
RobZone nabízí předvedení vysavače, zcela nezávazně a zdarma! Stačí si jen domluvit termín na tel. 777 777 866 nebo 608 611 307. Pokud uvažujete o koupi, využijte této možnosti.

Více na www.robzone.cz

Související článek:

Vyhrála jsem Robzone: Jaké s ním mám zkušenosti?

Reklama