b4.jpg

Byla jsi marketérka, proč jsi se rozhodla toho vzdát a začít tetovat?

Já furt marketérka jsem, jen už to dělám pro sebe. To byl vlastně ten hlavní důvod, proč jsem přešla na volnou nohu, chtěla jsem pracovat na svých snech, ne na snech někoho jiného. Jakmile se tetování překlopilo z koníčku v něco, co jsem si zamilovala a k tomu mě to dokázalo uživit, bylo dost jasný, že další krok má být osamostatnění se. 

Posunula se už kultura dívání se na tetování skrze prsty?

Rozhodně. 15 let zpátky, když jsem byla na střední, měli jsme na celé škole jediného potetovaného kluka. Teď tetuju minimálně 30 lidí měsíčně, kterým je mezi 18-22 a jdou si pro svojí první kérku. Tetuji právníky, doktory, policajty... všechna ta povolání u kterých to bylo dříve "zakázaný". Myslím, že tetování v posledních 5 letech zažívá neskutečný boom a rarita je spíš člověk, který tetování nemá. 

Jaké máš nejoblíbenější tetování na sobě?

Všechna. Beru je jako takovej svůj deníček. Každé se váže k nějakému časovému období mého života a když se na ně podívám, vidím, kým jsem byla předtím a kým jsem teď. Jsou takové moje zrcadlo. Ne ke všem se vážou hezký časy, ale i tak jsou důležitý, protože život neni jenom o tom dobrým. A je fajn to vědět. 

Kdo je Denisa Hrubešová?
Denisa Hrubešová je tatérka, marketérka a člověk, co věří, že lidi by se k sobě měli chovat slušně. Na tomto založila i všechny své projekty.  

 
Jsi dobrá tatérka, tak jak se o tobě povídá? 

To se o mně povídá?! Awwww, já nevím, co na to říct, haha. Děkuju! Půjdu na to radši fakticky. Potetovala jsem přes 3000 lidí a pokud nepočítám cizince, co si ode mě odvezou suvenýr a už se nevrátí, tak se mi zhruba 80 % lidí vrací. Já své klienty beru spíš jako kamarády, uděláme si čaj, pokecáme si u toho a je nám spolu dobře. To je pro mě důležité. A myslím, že i pro moje klienty. Co se týče tetování samotného - vždycky je co zlepšovat a já se nehodlám nikdy přestat učit.

Ale tobě tetování nestačilo, rozjela jsi něco dalšího?!

Mně chyběla v životě nějaká větší výzva. Tetování jsem už měla pod kontrolou a celé to fungovalo a tak jsem se začala "nudit". No a tak jsme si sedli s mým kamarádem Davidem a řekli si, že by bylo fajn zkusit vytvořit monetizační platformu, která bude zaměřená na český trh a pomůže lidem se taky třeba jednou osamostatnit.

Co je vlastně Pickey a pro koho je?

Pickey je monetizační platforma, která pomáhá tvůrcům obsahu (jakéhokoli) budovat komunity a nechat si za svůj hodnotný obsah a čas zaplatit. Já vím, že markeťáci moc nemají rádi to, že "náš produkt je pro všechny", ale ten náš opravdu je. Je pro každého, koho baví dělat něco svého a sdílet to s lidmi. Tvoříme všichni, ale začít něco dělat fakt vážně lehké není. Proto jsme začátkem prosince spustili náš podcast Tvůrcast, který vás provede krok za krokem na cestě od nuly k profíkovi. Nechceme být jen platforma, chceme pomáhat.

b3.jpg

Bereš ho jako svoje dítě?

Rozhodně! Vychovala jsem ho. 
 
Nedávno jste byli nominováni do soutěže Křišťálová lupa, jaké to bylo?

Neskutečný! Získali jsme 3 nominace. Sice jsme se neumístili na příčkách vítězů, ale já pořád žiju už jen z toho faktu, že mezi těmi všemi skvělými projekty, které v ČR máme, jsme se zvládli dostat do 3 kategorií. Neskutečné a velké potvrzení toho, že asi něco děláme dobře.

Co je Pickey.cz?

Je to sociální síť, která již dva roky propojuje tvůrce obsahu a jejich fanoušků. Služba umožňuje tvůrcům publikovat především fotografie, videa, podcasty nebo texty a zároveň dává fanouškům možnost si své oblíbené tvůrce předplácet. Platforma je česká a platby probíhají v korunách. 

 
A jaké máte s Pickey plány?

Aktuálně mám jednu schůzku za druhou s novými tvůrci, kteří se k nám chtějí přidat a tak se chceme hodně zaměřovat na to, aby u nás měli vše, co je potřeba. Vyvíjíme nové funkce a zároveň se chceme zaměřit na marketingovou podporu. Proto jsme začali vydávat Tvůrcast a chystáme k němu další projekty, které tvůrcům pomohou v budování jejich komunit. 
 
Jaké bude Pickey za rok?

Bude plné tvůrců, kterým se daří si plnit sny a živit se tím, co je baví. 
 
Hledáte další investory?

Ano, aktuálně s jedním investorem ladíme detaily spolupráce a nebráníme se dalším. Máme velké plány a vize. 
 
Kdo je vlastně Denisa Hrubešová?

Holka, co se strašně bála jít na volnou nohu i když si to strašně moc přála. Trvalo jí pár let, než si našla to, co jí baví a zároveň ji to dokáže uživit. A to chce předávat dál pomocí Pickey.

blobid0.jpg

Jak jsi strávila Vánoce?

Poprvé v životě na horách. Byli jsme s mým kolegou Davidem a jeho ženou ve Špindlerově Mlýně, jedli jsme bramborovej salát, pili víno, chodili do sauny, jezdili na snowboardu a odpočívali. Jsem fakt vánoční člověk, kterej miluje všechny ty tradice kolem, pohádky, vánoční romantický komedie a vaječňák. 

Prý je možné darovat i Pickey?

Ano, jde to! To je naše nejnovější funkce a ačkoli jsem čekala, že bude hodně využívaná, popravdě to naše očekávání předčilo a na Vánoce se prodaly stovky dárkových předplatných. Jsem nadšená, že to funguje a dělá lidem radost!

Koho mám darovat? Poraď mi, jaké tvůrce máš na Pickey nejraději. 

Můj absolutně nejoblíbenější tvůrce je Koulí podcast, ale nemůžu vynechat ani Markétu Lukáškovou a její Příběh, který se opravdu stal. Myslím, že tyhle dva podcasty prostě musí udělat radost každýmu. Ostatní jsou už spíše víc tématicky zaměřený a tam si už každý musí najít to svoje. 
 
Co bys poradila těm, kteří mají sen jako ty s Pickey a bojí se do toho jít?

Začněte. Pravděpodobně se to někde na cestě pokazí, třeba stokrát, možná tisíckrát. Jediný důležitý je se vždy otřepat a zkusit to znova a líp. Začněte malými kroky - na to doporučuju první epizodu Tvůrcastu - je doslova o tom, jak něco, cokoli, začít. A nevzdávejte to. Určitě nebudete rozumět všemu, najděte si proto profíky z daný oblasti a outsourcujte. Obklopte se lidmi, kteří tomu rozumí víc, než vy. A pro jistotu ještě jednou - nevzdávejte to. :)
 obrazek.png

Reklama