Džínová košile je ideálním kouskem oblečení, který skvěle ladí snad ke všemu. Hezky vypadá k džínám, kalhotám, kraťasům i džínovým šortkám či sukni. Na jaře vás ráno při cestě do práce příjemně zahřeje, odpoledne pak stačí rozepnout pár knoflíčků a rázem z ní máte ležérnější verzi!

kosile

Foto: s.Oliver

Džínové košile nejsou žádnou módní novinkou, ale proč vás trochu „nenaťuknout“, abyste je vytáhly ze svého šatníku. Třeba si zrovna říkáte: „Nemám co na sebe!“ A pokud si myslíte, že vám nesluší, tak se mýlíte. Lichotí všem postavám. Záleží jen na střihu.

Zkuste světlý nebo tmavý denim, ubere vám až několik let. Sexy vypadá, když si pod džínovou košili vezmete bílé tílko a pár knoflíčků košile rafinovaně rozepnete. Pokud jste majitelka štíhlé postavy, úžasně budete vypadat, když si košili zavážete na uzel kolem boků. Pokud máte větší bříško, volte volnější střih a dolaďte denimovou košili legínami. Uvidíte, jak vám to bude slušet!

In jsou rovněž denimové košile zdobené různými ozdobami nebo aplikacemi. Tak co, milé Ženy-in, už víte, co si vezmete zítra na sebe? :)

Inspirujte se v naší fotogalerii:

Čtěte také:

Reklama