Věříte, že je sedmička šťastné číslo? Tentokrát to tak opravdu vypadá. Dnes přinášíme sedmý a zároveň poslední zápis z Lucčina deníku.

Rovnou přiznáme, že ač byl zájem čtenářek o každé nové vydání obrovský, tak se nám nepodařilo naplnit naše předsevzetí najít Lucii chlapa. Nebylo vás moc, které jste byly ochotné vydat své známé všanc kritice čtenářského publika Ženy-in, a popravdě se ani není čemu divit. Rozhodně to někdy bylo „husté“.

Nicméně se ukázala jedna stará pravda a to, že ženské plémě si obecně vzájemně příliš nepřeje, i když má ve zvyku tváří v tvář spoustu věcí přecházet s úsměvem. Tohle je prostě internet. Tak proč si to neužít a nedat mladé úspěšné ženské pořádně na frak. Koneckonců, když má někdo takovou odvahu a smysl pro humor, tak s tím musí počítat. Na druhou stranu se vás našlo dost takových, které Lucii přály od začátku, a každá taková podpora potěšila nejen ji, ale zároveň všechny její přátele, kteří drželi palce a snažili se pomoci.

 

Jak už to ale v životě chodí, tak se události ubírají jiným způsobem, než bychom si mysleli. Je to tak, Lucka se seznámila se zajímavým mužem sama, a proto v tuto chvíli nemá smysl s Deníkem pokračovat. My sami jsme ho ještě neviděli, ale prý je to chlapák k pohledání. Rozhodně není jisté, jestli bude mít zájem poctít náš magazín společnou fotkou s Lucií, ale věříme, že se jí dočkáte. A když ne, tak nevadí… tohle už je jiný příběh.

 

 

Možná by nebylo od věci nechat samotnou Lucku, ať napíše na závěr pár řádků:

 

Ahoj holky,

chtěla bych vám poděkovat, že jste sledovaly můj deník, a to docela dost. Sice jste mi nepomohly najít toho pravého, ale to jsem možná mohla trochu čekat. Ale i přesto jsem poznala super chlapa, alespoň si to zatím myslím, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. :-)

Při čtení vašich příspěvků jsem se docela dost nasmála, ale občas i nevěřícně kroutila hlavou… a některé holky mě potěšily tím, jak mi přály štěstí. Mějte se tedy moc krásně, čtěte i nadále Ženu-in a přeji vám, kdyby náhodou i ve vašem životě nastalo období, kdy vám bude chybět chlap, tak aby se na vás usmálo štěstí.

 

LUCIE

 

Samozřejmě tady ještě zbývá jedna důležitá otázka: Co bude s výhrou? No, je to těžké, protože vlastně nikdo nevyhrál. Alespoň ne v té naší hře o seznámení Lucky. Nicméně konec dobrý, všechno dobré. A proto získá Lucka za statečnost a pohodový přístup malý bonus, který by mohl vynahradit některé nedostatky jinak zajímavé zkušenosti. Redakce ji vysílá na prodloužený víkend do Dominikánské republiky: Ať si s sebou vezme, koho chce, užije si pár dní v Karibiku v pětihvězdičkovém hotelu. All inclusive samozřejmě. :-)

 

A aby vám to nebylo líto, tak i pro vás něco máme, pokud budete mít štěstí a vyhrajete v naší soutěži. Zadání je jednoduché. Spočítejte nám, kolik fotografií Lucie na Žena-in jste uvnitř článků mohli vidět. Konečné číslo dělte počtem fotografií, na kterých není sama, a nakonec to celé vynásobte šťastnou sedmičkou. Odpovědi nám pište do čtvrtka do 12:00 ZDE.

 

Výherkyně získá exkluzivní dárkové balení Isabella Rossellini obsahující parfém a tělové mléko přímo z Monaka. Cena rozhodně stojí za to, tak vám přejeme hodně štěstí v počítání!

 

Reklama