Milé Ženy-in,

jak jsem si všimla, zajímá vás móda a dáváte bedlivě pozor, co na které fotce mám na sobě, a jestli mi to sedne nebo ne. Tak jsem si řekla, že by mohlo být zajímavé znát váš názor na různé styly oblékání, a co se podle vás ke mně hodí a co ne.

Hned na první fotce jsem si vzala na sebe to, co nosím ze všeho nejraději. Jak už víte, vyhovuje mi sportovní styl a mohla bych tak chodit stále. Nehodí se to ale pro každou příležitost. V tomhle případě jsem si sundala boty, abyste mohly ocenit moje nové podkolenky, které skvěle ladí se zelenou mikinou. Kšiltovky nosím na hlavě také ráda, mám jich už doma pěknou sbírku. Takhle mě zkrátka můžete vidět nejčastěji.

Lucie  ve sportovním

Když si vyjdu s kamarádkami na lov divokých šelem, tak se nejlépe cítím v přiléhavém a sexy oblečení. Ráda si obuji vysoké boty na podpatku a myslím, že takové oblečení nenechává muže chladnými.

Na lovu 

Když jdu do své kanceláře nebo ke klientovi, tak se snažím působit trochu střízlivěji. Možná to ale někomu připadne i tak extravagantní. Šaty ve stylu košile se k džínám hodí, nemyslíte? Opět jsem zvolila vysoké boty, tentokrát ve dvou barvách.

   

Minule jste mi chválily růžovou barvu. Nosím ji ráda a myslím, že se ke mně hodí. Takhle nejčastěji vyrážím na mejdan s kamarádkami. Je mi to pohodlné a vypadám v tom dobře, co říkáte?

Na mejdan v růžové 

A co byste si myslely o takovém retro modýlku? Přiznávám, že bych se sama takhle nikdy neoblékla, ale když už mě do toho navlékli, tak je to celkem zajímavá změna a také vzpomínka na romantiku 30. let minulého století. Epesní hučka v kombinaci s puntíkovanými šaty a džínami je celkem úlet. Nebo si myslíte, že to k sobě jde?

A ještě jednou hučka, tentokrát s plédem po babičce. Že by mě to dělalo mladší? :-)

Hučka s plédem

A to nejlepší nakonec. Občas se ráda projdu noční Prahou a někdy zavítám na Hlavní nádraží. Potom se musím hodně snažit, abych z hlediska módního stylu zapadla mezi tamější obyvatele. :-)))

Super kočka

Tak jak se vám Lucka v různých stylech oblékání líbí? Kde jí to sluší nejvíc a naopak, co byste jí rozhodně nedoporučovaly? Máte nějaký nápad, co by se k ní hodilo?

Reklama