Tarot

Tentokrát jsem se rozhodla, že zjistím, jak si stojím v seznamování na Ženě-in přímo z astrální říše, vládnoucí nad kartami. Nebylo nic snazšího než si vzít stranou Míšu Kudláčkovou a nechat promlouvat tarot.

 

Čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď. Musíš pokládat otázky, které tě opravdu zajímají.

 

Jak jsem zapůsobila v sobotu na Ondřeje?

 

V celku dobře. Možná to na něho bylo trochu moc energie najednou, jsi příliš energická. Zamilovaný není, kdyby byl, tak by se nám v kartách pravděpodobně jevil jinak.

 

Co on si o tom odpoledni myslel?Míša s Luckou

 

No, myslím si, že on s tím moc spokojený nebyl, možná sám se sebou, že se neprojevil, jak by chtěl, což by si mohl vyčítat. Tady je Princezna pohárů, takže ty pro něho budeš žena zajímavá, přitahuješ ho. Bude nakloněný myšlence ti znovu zavolat, je na tebe naladěný.

 

Je možné pro mě touto formou přes Ženu-in najít partnera?

 

Je to možné, ovšem dílčím způsobem. To znamená, že ty bys opravdu mohla dojít takhle k nějakému partnerovi, ale tady s tou Osmičkou pohárů by to asi na dlouho nebylo. Spíše bych řekla, že si najdeš dobrého přítele, potkáš spoustu zajímavých lidí, ale nějakou vážnou známost, to ne. Určitě najdeš vztah s člověkem, který ti bude na nějakou dobu přínosem.

 

Michaela KudláčkováCo je na mně čtenářkám sympatické?

 

Je to ochota se obětovat, vydat se všanc třeba i pomluvám pro nějaký vyšší cíl nebo ideál.

 

A naopak?

 

Je tady ten Mág, to vypadá, že by byly raději, kdybys více komunikovala, třeba i v diskuzích.

 

Pokud o mně některé čtenářky smýšlí pozitivně, tak proč, a naopak když negativně, jaký je důvod?

 

Když se tváří pozitivně, tak to má několik důvodů. Je jim to třeba jedno, ale jsou to mírumilovné a přátelské typy. Čtyřka mečů, ta nebojuje. Nepotřebují do toho vkládat žádnou energii. Ty další třeba řeší něco podobného jako ty, tak ti fandí a jsou zvědavé, jestli to funguje, jestli by třeba seznamka pomohla i jim. Ta třetí kategorie, to jsou ty s tím Ďáblem, ty by to vyloženě zkusily, tak za tím hledají, že si třeba skrze takové seznámení budeš užívat… vyloženě to berou přes ten sexuální podtext… možná ta mužská část čtenářstva.

 

Ty negativně naladění, to jsou ti s tím Veleknězem, mají tendenci mentorovat a moralizovat, kritizovat v tom záporném smyslu. Další skupinou jsou ty klasické Mečové princezny, co jsou a priori proti všemu a proti všem. Ta třetí kategorie jsou lidé, kteří vůbec ničemu takovému nevěří, že by to bylo možné, a navíc s Pětkou mečů si myslí, že je to celé náš redakční podvod.Karty jsou rozdány

 

Původně jsme si mysleli, že seznamovací akce na Ženě-in bude do Valentýna. To je už za pár dní a mě by zajímalo, jestli má smysl ještě dál pokračovat, přinese mi to něco?

 

Do toho Valentýna se tam ještě nějaký muž ukáže, i když tady vidím toho Viselce, tak to je jako kdybys na to nechtěla nijak reagovat, to nevím, co to může být za typa. Je to Diskový král, tak by to měl být člověk racionální, ale vzhledem k tomu Viselci a Esu mečů to nevidím na komunikaci.

 

A jestli pokračovat? No ono tady něco je, že bys mohla záhy v souvislosti s tou tvou seznamkou na někoho narazit sama. Tady to vypadá velmi akční a Disková princezna je těhotná. Před tím tady ta Věž, to vypadá, jak kdybys někomu nabourala auto, teď z něho vylezla a uviděla chlapa, při čemž se rozpadneš na ty prvočinitele a na místě se zamiluješ. Ještě je tady na začátku Osmička pohárů, jako: to už mě nebaví, nuda, dejte mi pokoj, a najednou padne ta Věž a Disková princezna, to je nadějné. Existuje spousta realit zároveň. Jedna realita je tahle tvá seznamka, a kdybys ji předčasně ukončila, tak by třeba nemuselo dojít k něčemu jinému, zdánlivě nesouvisejícímu.

 

Hm, tak to je hezká představa. Uvidíme. A najdu nějakého toho chlapa ještě letos?

 

Vypadá to pro Tebe dobře. Určitě se tady rýsuje jeden zajímavý člověk, jenom to bude chvíli trvat. Budete kolem sebe chodit bez povšimnutí, než se to mezi vámi projeví. Ale jeví se to potom na dlouhodobý vztah.

Tolik tedy posezení Lucie s čarodějnicí nad Crowleyho tarotem. A protože jste si minule psali o více fotografií, přinášíme vám dnes několik zbrusu nových kousků. Třeba se vám budou líbit.

 

Tak co tomu říkáte, mohou karty mluvit pravdu i v případě Deníku Lucie?
Věříte tarotu, nebo je to pro vás hloupost? A co Lucka na nových fotkách?  

Reklama