Lucie a Ondřej na rande

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu odpoledne jsem měla schůzku s Ondrou. Vydali jsme se do moc příjemné restaurace na Smíchově. Atmosféra byla nenucená a pohodová. Objednali jsme si dobré jídlo a debatovali o všem možném. Celkem jsme se i zasmáli, takže z rande mám dobrý pocit. Samozřejmě, že během jednoho setkání se nic moc nepozná, ale myslím, že nějaké vzájemné sympatie proběhly. Dokonce mi přinesl kytici z tulipánů, které mám ráda, a udělal mi tím radost.

OndraOndřejovi bude třicet jedna let a pracuje jako ředitel jedné pražské firmy dodávající zemědělské stroje. Jeho největší zálibou je hudba, dokonce i hraje a občas vystupuje jako DJ. Připadá mi jako inteligentní člověk a dost v klidu, i když bych mu podle vzhledu rozhodně pár let ubrala. Je stejně jako já kuřák, takže k odnaučení kouření bych se s ním asi nedostala. Stejně jako já má rád psy, což mě potěšilo.

Vzhledově mi taky nepřijde úplně mimo můj vkus. Určitě se s ním chci ještě sejít a poznat ho víc. Co myslíte, slušelo by nám to spolu? Z rande mám dobrý pocit a už se těším na další. V mém příštím deníku se dozvíte, jak mi Michaela Kudláčková vyložila karty… to jsem zvědavá, co mi řeknou.

Mějte se všichni fajn.

Lucie

 

 

 

 

 

 

Lucie a Ondra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Ondřeje udělala Lucka po prvním setkání dobrý dojem a rozhodně se s ní chce sejít znovu. To nás samozřejmě těší, a kdyby z toho bylo něco víc, tak budeme ještě radši, protože to by znamenalo, že se náš záměr seznámit Lucii podařil. Uvidíme, jak se věci vyvinou. Zbývá jen dodat, že Ondru dohodila ID altara, která nám ho doporučila jako příjemného a galantního muže, skvělého kamaráda se smyslem pro černý humor. Ten ale naštěstí vůči naší Lucii neprojevil. :-) Každopádně nezapomeňte, že i vy máte možná ve svém okolí muže, který by mohl být pro Lucii zajímavý, a naopak. Stále můžete psát svá doporučení na lucie@zena-in.cz. Třeba právě vám se podaří zabodovat, a vyhrát tak slíbený pobytový zájezd.

 

Jak se vám Ondra líbí? Myslíte, že se s Luckou k sobě hodí? A co Lucie - sluší jí to na fotografiích?

Reklama