Ahoj všichni,

 

dnešní noc byla celkem příjemně rozjetá, protože jsme se s několika přáteli z redakce vydali do víru velkoměsta (!?). Chtěla jsem se po nějakém čase stráveném mezi účty a počítáním DPH zase povyrazit a prozkoumat, jestli najdu v noční Praze nějakou tu zajímavost v mužských šatech.

 

Chlapů je všude dost, ale řeknu vám rovnou – je to celkem bída. Ty nejlepší, se kterými jsem se bavila, vám naše paparazzi Kačka nafotila, abyste viděly, s jakým materiálem musí nezadaná mladá ženská trávit svůj volný čas… Ale nebylo to až tak špatné. S některými chlápky byla i docela zábava. Posuďte sami.

 

 Standa

 

Tak tady na té fotce jsem se Standou, kamarádem našeho šéfredaktora. A můžu klidně říct, že to byl asi nejzajímavější chlapík ten večer. Zábavný člověk, pozitivní, ideální na „pařbu“ a vlastně i sexy. Hraje v divadle, tak bych možná i zašla…

 

Michal

 

Tohle je Michal. Ten se mě asi bál. Možná se bál, že ho v klubu najde manželka, ale mezi námi… nuda, i když pohodář.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlouhán Tomáš se s námi dlouho nezdržel, ale určitě je to kamarádský typ člověka a na pokec super…jenže je zadaný. Takže smůla.

 

Štěpán

 

Se Štěpánem jsme si zatancovali. Mladý  sympaťák, líbí se mi. Přitažlivý týpek, společenský, dobrodruh a cestovatel. Ten by šel, jenže je moc mladý a už vím, že by to chtělo pár let navrch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hugo se přimotal úplně omylem. Chtěl se fotit, tak tady ho máte. Jinak hrůza vtíravá a fakt mě nepřitahuje ani náhodou…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To další  Michal už je jiná třída. Velice milý chlapík a vstřícný sympaťák. Elegán, který se tam dostal bůhví odkud. Na fotce vypadá hůř než ve skutečnosti, ale pro představu stačí. Celkem by se mi takový člověk líbil… ale jen na vzhledu nezáleží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mojmír je čahoun, to se mi líbí, ale zase - mlaďoch. Rád si se mnou udělal fotku, ale ani si netroufl se mnou prohodit pár slov. Nevím, jestli se styděl, nebo neměl co říct.

 

 Tonda

 

S Tondou jsme si taky trochu zatancovali, byl moc milý, ale balil mě nějak moc okatě. Jsem slušné děvče, a tak ani nedomýšlím, co měl ten filuta za lubem. J

 

 Krasavec XY

 

No a tohle byl už ten správný čas vyklidit působiště. Jakmile o mně začnou projevovat zájem takhle navátí krasavci, tak vím, že je zle… takže rychle pryč a domů.

 

Na párty jsme se všichni skvěle pobavili, ale v sobotu už mě čeká konečně to odložené rande. Jdeme na oběd s Ondrou, tak jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Jak jsem si všimla, řešíte pokaždé v diskuzích pod deníkem, jak vypadám a co mám na sobě. Co byste mi poradily, abych si vzala v sobotu na sebe? Mám jít víc extravagantně, nebo za účetní? Ráda se nechám inspirovat a těším se, co řeknete na další fotky.

 

Zatím se mějte, jak nejlíp to jde…

 

Lucka

Také se rády zajdete povyrazit a zatancovat si? Jak se vám líbí muži na fotkách? Víte, co by Lucii slušelo na rande? Najdou jí Ženy-in chlapa?

Reklama