Tak na dnešek jste se určitě těšily, jak budete hltat nejčerstvější informace o skandálním setkání Lucky s neznámým mužským na rande. Kdo že to vlastně bude, kdo ho mohl dohodit, jestli je to fešák a pohodář, nebo úplný nýmand. Některé z vás se přinejmenším radostně tetelily, jak toho bláhového ňoumu v diskuzi rozcupujete, jiné Ženy-in drží Lůce palce. Tentokrát je to plichta, protože se stalo nečekané. Nápadník se nám zdekoval na Slovensko. Nechtěl utéct, ale práce ho dostala dřív než šarm a kouzlo Lucie.

 

Nebudeme vás tady tahat za nos a dělat, že se nám hned na poprvé podařilo zinscenovat dokonalé rande, protože nám na Lucce záleží. Tentokrát to z technických důvodů nedopadlo a na poslední chvíli shánět záskok nebylo důstojné. Nicméně okolnosti stupňují i naši zvědavost, jestli se dobereme nějakého kvalitního výsledku. A mezi námi, dámy – s vaší aktivitou to také není zrovna růžové. V diskuzích létají jiskry i silná slova, ale těch pořádných chlapů je stále nedostatek. Možná se bojíte vydat své nezadané přátele všanc drsným Ženám-in, které se před ničím nezastaví. O to ale nejde.

 

Hlavní je pro nás několik důležitých bodů. Za prvé chceme naší kamarádce Lucii zprostředkovat zajímavé seznámení. Za druhé se všichni chceme zasmát. A za třetí nás těší váš zájem a věříme ve vaši invenci.

 

Lucka včera místo rande pracovala a zachytili jsme pro vás aktuální momentky z její kanceláře. Tady jsou:

 

Vážná

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Také vám dlužíme rozluštění soutěžní otázky z minulého deníku. Jasně, pán za Luckou jí byl v některých rysech podobný, ale zdání klame. Prostě to byl cizí chlap, takže za C. Vylosovanou výherkyní se stává ID  KAGUITA. Vyhrává slíbenou měsíční sadu tablet Nextrin, a jestli hubnout nepotřebuje, určitě to má komu dát.

 

Myslíte, že akce s Luckou je redakční blamáž? Je Lucka zoufalá nebo se ráda směje? Šli byste také do takové exhibice?

Reklama