Zdravím všechny na Žena-in!

Tak tady v mém deníku se budeme setkávat v příštích dnech a věřím, že se s vaší pomocí konečně seznámím s někým zajímavým. Už jste si o mně mohli něco přečíst a já se o některých z vás také dozvěděla pár věcí. Po velkých ohlasech na způsob seznámení, který jsem se rozhodla vyzkoušet se mě dost lidí ptalo, co si myslím o některých  příspěvcích pod články o mně. Zpočátku jsem jimi byla dost překvapená, trochu v šoku, ale ke konci už jsem se moc bavila a nemohla se odtrhnout od internetu. Myslím si, že jsem přečetla snad všechny reakce a dobře se zasmála a zlepšila si náladu. Pár reakcí bylo smysluplných, pozitivních a některé se přiznám, jsem nepochopila vůbec. Získala jsem pocit, že těch, kteří nějak nepochopili o co jde je většina, že můžu tohle seznamování brát třeba s nadhledem a může se  zkrátka stát, že ženská ve třiatřiceti nemá chlapa. Někdy se ani vlastně ty diskuze netýkaly mně, ale nějakých věcí, které si řeší pár čtenářek mezi sebou. Je to rozhodně zajímavá zkušenost. Někdo si třeba myslí, že se nějaké seznamování do Ženy-in nehodí, dokonce, že je to nevkusné. Ale zájem, který jsem ve vás vyvolala svědčí o tom, že to zas až tak nezajímavé a mimo nebude.

Názory na tento způsob seznamování jsou možná protichůdné, ale mně to nijak nerozhodilo. V online rozhovoru psalo i pár takových, se kterými si dokážu představit, že zajdeme společně na kafe a popovídáme si. Každopádně budu ráda, když tenhle můj pokus o seznámení vezme víc lidí vážně a zkusí se zapojit aktivně i mimo chat. Věřím, že se mi může podařit díky vám s někým seznámit a když ne, tak se alespoň skvěle pobavím. A doufám, že vy také.

Posledních pár dní jsem byla díky své práci účetní hodně vytížená a navíc se o mě pokoušela nějaká nemoc. Už je to lepší a konečně se dostanu i víc do společnosti. A dost možná s mužem, kterého mi doporučuje jedna ze čtenářek. Určitě to bude zajímavé a těším se. Zajímá vás to také? Tak si otevřete můj internetový deník zase ve středu. Do té doby si můžete trochu zasoutěžit o zajímavou cenu.

Mám tady fotku z léta, a protože už jsem se od vás dozvěděla spoustu úžasných zajímavostí o sobě samé, tak můžeme pokračovat malým testem vašeho důvtipu. Všimněte si toho muže na obrázku za mnou. Kdo to asi je? Dám vám několik možností a ze správných odpovědí, které mi zašlete, v redakci vylosují jednu z vás a ta pak dostane měsíční sadu kapslí Nextrin působících 24 hodinovým zeštíhlujícím účinkem. A tady jsou ty možnosti:

a) je to můj bývalý přítel, za kterého přes Ženu-in hledám náhradu
b) je to můj tatínek, který mě na každém kroku hlídá
c) vůbec toho člověka neznám a připletl se mému fotografovi do záběru
d) je to redaktor Michal, který se snaží vydělat „balík“ tím, že mi dohodí ženicha

 

Odpovědi můžete psát TADY.

Zatím se mějte všichni krásně a budu se těšit zase příště.

Lucie

 

Reklama