Nedávné zprávy o tom, že se Renée Zellweger chystá drasticky přibrat, aby znovu zazářila v pokračování úspěšného snímku Deník Bridget Jonesové, se zřejmě nezakládají na pravdě. Herečka totiž tvrdí, že o žádném natáčení „dvojky" nemá ani tušení. Fámám o pokračování kultovního snímku se herečka naopak velmi podivuje.
Prohlášením, které učinila na zahájení Berlínského filmového festivalu, zřejmě své fanoušky moc nepotěšila. Řekla, že ona ani filmový Daniel o údajném projektu nikdy neslyšeli.
“Já ani Hugh jsme do ruky nedostali žádný scénář a nikdo nám ani nesdělil začátek údajného filmování." Do Berlína přijela začátkem minulého týdne představit Zlatým Glóbem oceněný muzikál Chicago, kde hraje s Richardem Gerem a Catherine-Zeta Jones. „Nevím, co všechno se může stát, ale zatím mi nikdo nic neříkal," dodala tajemně herečka.
Renée Zellweger zároveň tvrdí, že by se hraní v Deníku Bridget Jonesové II rozhodně nebránila. Role popletené blondýnky jí prý bavila a - jak sama říká - nechtěla by, aby Bridget hrál někdo jiný. „Pokud jsou zvěsti o natáčení pravda, pak jsem opravdu ráda. Bridget Jonesová je postava, se kterou se plně ztotožňuji," uvedla třiatřicetiletá herečka.
Reklama