Párkrát do roka ji manžel opouští. Jezdí navštívit svou maminku a Tana M zůstává slaměnou vdovou. Jak si ten čas užívá, se dočtete v jejím příspěvku. Možná o můžete vzít jako návod nebo inspiraci

Milé ženy in. cz Den jen pro sebe. Jsou víkendy, když vyšlu manžela ke své mamince a já mám před sebou dva úžasné dny. Vím, kdy to bude a pečlivě si uspořádám svůj program. Každoročně, 4x do roka „hrozí“ , že můj manžel půjde navštívit svojí maminku.

U srdce začně zvlašní chvění, mravenčení, až pocit blaha, že si uděláme s kamarádkou den jen pro sebe. A jak vypadá den jen pro sebe v mém provedení? Tady je návod.

Většinou v sobotu, zavolám kamarádce, že se sejdeme v nákupním centru. Již po páté zvítězilo nákupní centrum Nový Smíchov. S Andulou si sedneme do kavárny a 2 hodiny intenzivně „ doslova krafeme“. O všem . O práci, o politice, o dětech, o manželství. Když už servírka začne nervózně pokukovat, jak je možné, že naše debata nenabírá konce, pomalu zvedáme kotvy.

Pak navštívíme společně nehtové studio. Necháme si udělat nehtíky, drápky. Veškerá nehtová studia v Praze mají dlouhou pracovní dobu. Žádné odbory na dodržování pracovní doby. Práci pedikérek a masážnic provádějí podle mě „děti z Ásie“. Ale to nechci řešit. Mocná ruka pracovního trhu v Evropě je neúprosná.

Když už máme udělané nehty, popojedeme trochu dál a hledáme kadeřnictví. Dnes už spíš „hair dresser centrum“. Rapidně zdražily služby kadeřníků. Pomalu blíží vytoužený konec dne, který mám jen pro sebe. Obě se vrátíme domů, a může se dít cokoliv, a nám to vůbec nevadí. Jsme zkrášlené, odpočaté, vypovídané.

Já už pak z velikou radostí čekám manžela, který se vrátí od své maminky. Teď, po jeho nemoci, se už víc těším na jeho přítomnost.

Hezký den .

A pár řádku na závěr. Za mlada jsem měla taky „den pro svou lásku“. Bylo to kouzelné potěšení se svým milým, kdy jsme si udělali hezký výlet a celý den jsme se věnovali sami sobě.

Tana M.

Tak vida, další uplně jinak prožitý den. Díky za tip.

Budete následovat, nebo máte jiný nápad, milé ženy-in? redakce@zena-in.cz

Reklama