Kdy se vám naskytne možnost zacvičit si, dozvědět se spoustu užitečných rad o shazování kil a přitom za to nic nedat?  Jednu z těchto příležitostí budete mít už zítra, kdy společnost Stop obezitě pořádá Den draví pro obézní a pro všechny příznivce zdravého životního stylu.

Akce vypukne v sobotu 15. října 2005 v základní škole Rakovského, Praha 4 - Modřany v deset hodin dopoledne a potrvá až do čtyř hodin. Cvičení bude probíhat  celý den zároveň v šesti prostorách, kromě klasického aerobiku můžete vyzkoušet i dance aerobik, latino-aerobik, cvičení na fitballech, s overbally, cvičení pilates, country tance, břišní tance, tai-či, relaxaci. Novinkou je i turnaj ve stolním tenise a odbíjené pro amatéry.

Odborné služby – v  průběhu dne  bude pro zájemce měření cholesterolu, krevního tlaku, glykémie, osteoporózy a  tuku.  Z těchto měření a z testu zdatnosti  vám bude spočítán index zdraví, a pokud nebudete spokojeni, po konzultaci s mnoha odborníky si můžete zvolit druh terapie šitý na míru. Zároveň se bude soutěžit o hodnotné ceny.  Celý den včetně  služeb je zdarma, můžete přijít rovnou bez přihlášky.

Přes poledne bude diskuse s psycholožkoou Ivou Málkovu a lékařkou Václavou Kunovou  o problémech s redukcí váhy.  Dan Kopál vás seznámí se  zajímavými nízkokalorickými recepty.

Co potřebujete s sebou?

Kromě dobré nálady sportovní oděv, pevnou obuv vhodnou do tělocvičny, cvičební podložku či větší ručník, pití.

Další informace o „Dni zdraví “ můžete získat na tel. č. 241 762 847 nebo na www.stob.cz, kde najdete mimo jiné podrobný program.  

Do Rakovského ulice se dostanete tramvají číslo 3, 17  - stanice u Libušského potoka, a jezdí tam také z Kačerova autobusy 205, 139, 253, zastávka Tylova čtvrť.

 
Reklama